Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yousician APK Full İndir

Yousician Apk İndir Full Premium v3.1.0Yousician APK Full İndir

Yousician Apk Full İndir Premium v3.1.0

Yousician Apk İndir, yalnızca Android’inizi kullanarak gitar, bas gitar veya ukelele çalmayı öğrenmenize yardımcı olacak bir uygulamadır. Yani çalmayı öğrenmek istediğiniz müzik aletine de ihtiyacınız olacak – bu programla gitarınız yoksa gitar çalmayı öğrenmeniz zor.

Aşağıdaki bütün ekran görüntülerinde bu uygulama bir oyun gibi görünse de, Yousician’ın bir oyun olmadığını unutmayın. Yousician size bir enstrümanın nasıl çalınacağını öğretebilir. Uygulama modu, farklı şarkılar seçmenizi ve bunları nasıl çalacağınızı öğrenmenizi sağlar. Ve uygulama, iyi çalıp çalmadığınızı görmek için Android’in mikrofonunu kullanır.

Yousician ağırlıklı olarak kendi enstrümanlarını çalmaya başlayan müzisyenlere yöneliktir. Uygulama, farklı seviyedekiler için yardım sunabilir, yani bu da aracın, birkaç yıldır gitar çalan yeni başlayanlar ve müzisyenler için faydalı olabileceği anlamına gelir.

Yousician, çoğu kullanıcının bir müzik aleti çalmayı öğrenmesine yardımcı olabilecek iyi bir müzik eğitimi uygulamasıdır. Uygulama ilaveten profesyonel müzisyenlerin enteresan tavsiyeler sunmuş olduğu çoğu video öğreticisi de içerir.

Yousician-APK-Full-ss

Turbobit – GDrive – Cloud – Megaup

 


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Yousician Apk İndir Full Premium v3.1.0.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Yousician Apk İndir Full Premium v3.1.0 BENZER İÇERİKLER
Yousician Apk İndir Full Premium v3.1.0 YAPILAN YORUMLAR