Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yarının Sınırında indir

Yarının Sınırında İndir – 2014 Türkçe Dublaj 1080p +  4K 2160pYarının Sınırında indir

Yarının Sınırında İndir – 2014 Türkçe Dublaj 1080p +  4K 2160p

Yarının Sınırında İndir, yakın bir gelecekte Mimics adlı dünyayı ele geçiren bir uzaylı birliği, birçok şehri yok eder ve milyonlarca insanın ölümüne neden olur. Hiçbir ordu onların hızına ve gücüne yetemez. Üstelik onlarda bulunan telepati yoluyla emir verme ve uygulama güçlerine engel olunamaz. Artık dünyadaki tüm ordular bu uzaylılar için güçlerini birleştirmeli ve birlikte savaşmalıdır. Zira bu birlik dışında başka hiçbir şansları yoktur. Bir subay olan Bill Cage daha önce savaşların hiçbirine katılmamış tecrübesiz bir askerdir. Ancak ona bu görev verildiğinde kendini bir anda tam anlamıyla intiharın içinde bulur. Tam da beklendiği gibi Cage savaşın başlarında ölür. Ancak bir uzaylı yüzünden Cage tekrardan doğmuş olarak aynı günü yaşarken bulur. Artık bir döngünün içine girmiştir öldüğü zaman her gün aynı anda tekrardan uyanır. Bu yüzden aynı savaşı tekrar tekrar yaşamak zorunda kalır. Bu sayede savaşta meydana gelecek her şeyi önceden bildiği için daha güçlü ve daha zeki bir duruma gelir. Mimics’lerle daha kolay başa çıkabilecek duruma gelir ancak şuan içinde bulunduğu görev dünyanın en zor görevlerinden biridir.

2014 yapımı bu IMDB 7.9 puanlı Aksiyon ve Bilim Kurgu türündeki filmin yönetmen koltuğunda Doug Liman oturuyor. Filmde ünlü oyuncu Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton, Jonas Armstrong, Tony Way ve Kick Gurry gibi isimler yer alıyor. Yarının Sınırında, orjinal adıyla Edge of Tomorrow adlı filmi sizlere DUAL TR-EN Türkçe Dublaj ve Full HD 1080p kalitesinde sunuyoruz. Ayrıca film için 4K 2160p UHD kalitesinde de farklı linkler sunduk. Filmi alternatif hızlı linklerden ücretsiz olarak indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Yarının Sınırında dual tr-enb Yarının Sınırında 1080p Yarının Sınırında 4K 2160p Edge of Tomorrow indir Yarının Sınırında türkçe dublaj

Turbobit – GDrive – Megaup – Uptobox – Letsupload

 

 


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Yarının Sınırında İndir – 2014 Türkçe Dublaj 1080p +  4K 2160p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Yarının Sınırında İndir – 2014 Türkçe Dublaj 1080p +  4K 2160p BENZER İÇERİKLER
Yarının Sınırında İndir – 2014 Türkçe Dublaj 1080p +  4K 2160p YAPILAN YORUMLAR