Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Winrar apk indir

Winrar RAR for Android Apk İndir Full Premium v5.71 Build 72 FinalPuan:

Winrar apk indir

Winrar RAR for Android Apk İndir Full Premium v5.71 Build 72 Final

Winrar  apk indir, RAR for Android bu isimle bir uygulamadan tam anlamıyla beklediğin şey: Android işletim sistemleri için dosyaları sıkıştırmak ve açmak için birçok kişinin kullandığı klasik uygulama sürümüdur.

RAR for Android ile, RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO veya ARJ formatları gibi herhangi bir dosyayla çalışabilirsin. Bu formatlardaki herhangi bir dosyanın içeriğini görebilir, belgeyi çıkarabilir, ve belgeyi direk olarak açıp üzerinde çalışabilirsin.

Belgelerle çalışmanın yanı sıra, RAR for Android, cihazın kullanıcı arayüzünden kolayca ZIP ve RAR dosyaları oluşturmana izin verir. Sadece sıkıştırmak istediğin dosyaları seç, bir dosya ismi gir, ve istersen bir şifre koy. Dosya, cihazının belleksına kaydedilecek, ve basitçe buradan paylaşabileceksin.

RAR for Android, Android cihazının ekranına WinRAR for Windows özellikleri taşıyan kusursuz bir dosya yönetim aracıdır. Şüphesiz ki Android cihazında sıkıştırılmış dosyalarla çalışan en iyi alternatiflerden (en iyi olmasa bile) biridir.

Winrar apk full

Turbobit – GDrive – Mediafire – Megaup

 

 


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Winrar RAR for Android Apk İndir Full Premium v5.71 Build 72 Final.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Winrar RAR for Android Apk İndir Full Premium v5.71 Build 72 Final BENZER İÇERİKLER
Winrar RAR for Android Apk İndir Full Premium v5.71 Build 72 Final YAPILAN YORUMLAR