Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Vegas Gangsteri Apk İndir

Vegas Gangsteri Apk İndir Full Para Hileli v4.2.0lVegas Gangsteri Apk İndir

Vegas Gangsteri Apk İndir Full Para Hileli v4.2.0l

Vegas Gangsteri Apk indir, Las Vegas’ın karanlık dünyasında bir sahtekarı kontrol ettiğin, Grand Theft Auto oyununa benzeyen, bir aksiyon-macera oyunudur.

Bu ve benzer oyunlarda olduğu gibi, Gangstar Vegas’ta kentin caddelerinde istediğini yapabilirsin. Makineli silahları, el silahlarını ve hatta yumruğunu kullanarak istediğin biçimde yoldan geçen bir yayaya saldırabilirsin. Polis arabaları, kamyonlar, spor arabaları ve daha birçok aracı kullanabilirsin.

Muhteşem grafiklerin yanı sıra, Gangstar Vegas kentin boyutuyla da dikkat çeker. Las Vegas bu serideki önceki kentlerin içinde dokuz kat daha büyüktür. Her şeyin çok fazlası.

Oyunun ana hikayesi 80 farklı görevden oluşur. Adam öldürme, araba kovalama, insan kaçırma, iş anlaşmaları yapma, ve daha fazlası. Bu görevler esnasında, Just Cause 2’de olduğu gibi daha çok silah ve araç gönderilmesini isteyebilirsin.

Gangstar Vegas GTA’daki son versiyonun bütün özelliklerini hatırlatan üçüncü kişi aksiyon oyunudur. Android cihazında biraz fazla boş yer istemesine rağmen kusursuz bir oyundur. Sitemizde paylaşmış olduğumuz Vegas Gangsteri Apk dosyası sınırsız para ve elmas hileli sürümdür. Hızlı ve reklamsız linklerimizden rahatlıkla indirip oyunun keyfini çıkarabilirsiniz…

Vegas-Gangsteri-apk-

Turbobit – GDrive – Mediafire – Megaup

 

 


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Vegas Gangsteri Apk İndir Full Para Hileli v4.2.0l.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Vegas Gangsteri Apk İndir Full Para Hileli v4.2.0l BENZER İÇERİKLER
Vegas Gangsteri Apk İndir Full Para Hileli v4.2.0l YAPILAN YORUMLAR