Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
film indir full

Tamamen Ücretsiz Film ve Dizi İndir

film indir full

Yepyeni bir yüzle karşınıza çıkan Filmİndir.Me ile artık film ve dizi indirmek çok kolay. Yepyeni çıkan güncel filmler, diziler veya eskiden çıkmış olan film ve dizileri kolaylıkla bulabileceksiniz. Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret ederek Film İndir kategorisini gözden geçirmek. Zira aradığınız filmleri oldukça kaliteli görüntü ve seslerle bulabileceksiniz. Yalnızca film değil dizilere de göz atabilirsiniz. Tüm bölümleri tek arşiv içinde toplayarak paylaştığımız dizileri de tek link seçenekleriyle indirebileceksiniz.

Film indirme kategorimizde sunduğumuz filmlerin çoğu orjinal BluRay kalitesindedir. Filmleri 1080p, 720p, 4K veya 3D kalitelerinde sunuyoruz. Dil seçenekleri olarak Türkçe Dublaj veya Türkçe Altyazılı olarak indirebiliyorsunuz. %60-70 oranında paylaşılan filmlerin çoğu Dual seçenekli eklenmektedir. Yani içerisinde Türkçe ve İngilizce ses ayrıca Türkçe ve İngilizce altyazı olmaktadır. Bu sayede indirdiğiniz filmi isterseniz altyazı açarak isterseniz de türkçe dublaja çevirerek izleyebiliyorsunuz. Bu sayede filmin dublajını sevmediyseniz tekrardan başka bir kaynaktan türkçe altyazılı olarak indirmenize gerek kalmıyor.

Dizi İndir kategorisinde de sunduğumuz diziler genellikle Boxset dizilerden oluşmaktadır. Dizinin tüm bölümlerini sezon sezon ayırarak tek arşiv içerisinde tek link seçenekleriyle paylaşmaktayız. Sunduğumuz dizilerin de görüntü kalitesi 1080p ve 720p olarak değişmektedir. Aynı şekilde dizilerin çoğunu dual seçenekli olarak ekliyoruz. Aralarında yalnızca türkçe altyazılı veya türkçe dublajlı olanlar da oluyor. Ama büyük bir kısmı dual olarak ekleniyor. Nasıl izleyeceğiniz tamamen size kalmış. Dizinin tüm bölümlerini tek arşiv içerisinde paylaştığımız için boyutu yüksek oluyor “indirmem zor olmayacak mı?” diye soracak olursanız sunduğumuz linkler oldukça kaliteli. Her film ve dizi için mutlaka Google Drive linki eklemeye özen gösteriyoruz. Bu sayede dizileri de kolaylıkla indirebiliyorsunuz.

Film arayışlarınızı kolaylaştırmak için Film Robotu yardımınıza koşmaya hazır. Film robotu sayesinde filmin yılı, türü, dili, kalitesi hatta imdb üzerinden aldığı maksimum ve minimum puanları da seçerek nokta atışı aradığınız filmlere ulaşabiliyorsunuz. Her film türlerine göre ayrılmış durumdadır. Bu türlere diziler de dahil. Ayrıca İstek + yardım bölümünden de bizlere istediğiniz film veya diziyi bildirseniz kısa sürede siteye eklemiş oluruz. Ayrıca bu bölümden filmin sesi, altyazısı veya kodeklerle ilgili sorun yaşarsanız yardım isteyebilirsiniz.

Tamamen Ücretsiz bir şekilde Türkçe Dublaj, Altyazılı, Yabancı Dizi, Yerli Film İndir ve DUAL TR-EN seçenekleriyle Film ve Dizi indirme siteniz Filmİndir.Me sitenize hepinizi bekliyoruz.

Tamamen Ücretsiz Film ve Dizi İndir YAPILAN YORUMLAR