Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
türk işi dondurma indir

Türk İşi Dondurma İndir – 2019 Yerli Film Sansürsüz 1080ptürk işi dondurma indir

türk işi dondurma indir

 

Türk İşi Dondurma İndir – 2019 Yerli Film Sansürsüz 1080p

Türk İşi Dondurma İndir, film Çanakkale Savaşı zamanlarında Avustralya’da yaşıyor olan iki Türk’ün ülkeleri için verdikleri mücadeleyi anlatmaktadır. Bu iki Türk geçimlerini devecilik ve dondurma satarak sağlamakta. 1915 yılına geldiğinde memleketlerinde savaş çıktığını öğrenen bu ikili, Çanakkale cephesine gitmeye karar verirler. Ama yetkililer onların adadan çıkmasına müsaade etmez. Tam bu zamanlarda da Avustralya’da Türkler için propaganda yapılmaya başlar. Avustralya’da, İngilizlerin asker devşirmek adına broşür dağıttığını öğrenen iki Türk, madem ülkemize dönüp mücadele veremiyoruz o zaman biz de burada mücadele ederiz diye karar verirler. 

Turkishi Dondurma filminin yönetmen koltuğunda Ayla filmi yönetmeni Can Ulkay oturuyor. Filmin senaryosu ise Gürkan Tanyaş’a ait. Filmin başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu ve Ali Atay bulunuyor. Ayrıca filmin yabancı oyuncu kadrosunda da Will Thorp, Tristan Alexander, Marleen Mathews ve James Farley gibi isimler yer alıyor. Türk İşi Dondurma filmini Full HD 1080p kalitesinde ve Sansürsüz bir şekilde tek parça olarak indirebilir ve izleyebilirsiniz. 

Film Türk ya da Avustralyalı olmakla ilgili bir film değil. Tamamen insanlık değerlerine değinen bir film olmuş. Tamamen insan olmak ve insanlıkla ilgili bir film. Ayrıca gerçek yaşanan bir olaydan esinlenerek kaleme alınmış. Başlarda hafif komedi esintileriyle başlıyor. Ancak olaylar zamanla ciddi bir trajedi zincirine dönüyor. Film diğer bilindik Türk filmlerine benzemiyor. IMDB puanından daha fazla puan almasını beklerdim. Filmin sonu şaşırtıcı bir biçimde bitiyor. Oyunculara baktığımızda zaten kendilerini kanıtlamış ve oyunculukları çoğu kişi tarafından sevilen oyuncular. Bu açıdan Türk İşi Dondurma Full filmi sağlam oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkıyor. Hikayede biraz belirsizlikler dahi olsa kendini sıkmadan izlettiriyor. 

IMDB 6.6 = Türk İşi Dondurma

türk işi dondurma 1080p

türk işi dondurma 1080p

türk işi dondurma tek parça

türk işi dondurma tek parça

türk işi dondurma sansürsüz

türk işi dondurma sansürsüz

türk işi dondurma 2019

türk işi dondurma 2019

Turbobit – GDrive – Megaup – Letsupload


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Türk İşi Dondurma İndir – 2019 Yerli Film Sansürsüz 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Türk İşi Dondurma İndir – 2019 Yerli Film Sansürsüz 1080p BENZER İÇERİKLER
Türk İşi Dondurma İndir – 2019 Yerli Film Sansürsüz 1080p YAPILAN YORUMLAR