Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
troller ve dinazorlar indir

Troller ve Dinozorlar İndir 2019 Türkçe Dublaj 1080p 
troller ve dinazorlar indir

troller ve dinazorlar indir

Troller ve Dinozorlar İndir 2019 Türkçe Dublaj 1080p

Troller ve Dinozorlar İndir, orjinal ismiyle Trolled olan filmi türkçe dublaj tek parça olarak ve 1080p kalitesinde ücretsiz full indirebilirsiniz Troller ve Dinozorlar, hapsedilen kralı kurtarmak için macera dolu bir yolculuğa çıkan Leaf ve Bellyrumble’nin hikayesini anlatıyor. Kral Basil’in genç kızı Prenses Cupcake maceradan maceraya koşmaya bayılır. Ancak babası onun öncelikli görevinin krallı güvenliğini sağlamak olduğunu söyler. Tam da bu sırada, kötü trol Grunt ve güçlü bir ejderha olan Scorch, krallığı devirmek için bir araya gelir ve Kral Basil’i alıkoyar. Yaşananlar karşısında herkes korku içende kalır. Ülke ve kralın hayatı tehlikededir. Umutlar tükenmek üzereyken Leaf isimli bir trol ve yardımcı Bellyrumble, kralı kurtarıp krallığı Grunt’tan geri almak için kolları sıvar. Babasını ve krallığı kurtarırsa prensesin sevgisini kazanacağını ümit eden Leaf, Bellyrumble ile beraber tehlikeli bir maceraya atılır. Alex Sebastian’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu BC Furtney kaleme alıyor. Animasyon Filmleri türündeki filmin seslendirme kadrosunda Kj Schrock, Tina M. Schuster, Sarah Taylor yer alıyor.

Bizim size paylaştığımız sürüm Türkçe Dublaj dahi olsa şunu belirtmek isterim ki filmi orijinal dilinde izliyor olsanız karakterlerin ses ve konuşmaları ağız hareketleriyle eşleşmiyordu. Bu bana göre kötü bir animasyon olmasını sağlayan etmenlerden biri. Etrafın animasyonları sanki gelişigüzel yapılmış gibiydi. Karakterlerle uyuşmuyordu ve ortamla da pek uyuştuğunu düşünmüyorum. Karakterler desek  hiç gerçekçi görünmüyor. Plastik bebek gibi görünüyorlar. Ki karakterler sanki arka plandan farklı bir animasyon tekniğiyle çizilmiş gibi duruyor. Arkaplanla uyumluluk göstermiyorlar. Yürüyüşleri de bir garip zemine tam oturtamamışlar. Hikaye ve diyalog da çok basit. Animasyonlar konusunda bilgili olan her görsel efekt uzmanı eminim bundan daha iyisini yapabilirdi. Yine de belki çoluk çocuk için izlenebilir bir şeydir. Troller ve Dinozorlar filmini yaş olarak büyükseniz kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ancak çocuğunuza izletmek için indirebilirsiniz.

Ben çocuğuma güzel bir animasyon filmi arıyorum diyorsanız Disney tarafından yapılmış bir film tercih edebilirsiniz. Bunun için Karlar Ülkesi 2 İndir konusunu inceleyin.

troller ve dinazorlar türkçe dublaj

troller ve dinazorlar türkçe dublaj

troller ve dinazorlar tek parça

troller ve dinazorlar tek parça

troller ve dinazorlar izle

troller ve dinazorlar izle

troller ve dinazorlar 1080p

troller ve dinazorlar 1080p

GDrive – Letsupload – Uptobox

 


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Troller ve Dinozorlar İndir 2019 Türkçe Dublaj 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Troller ve Dinozorlar İndir 2019 Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
Troller ve Dinozorlar İndir 2019 Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR