Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Transformers 4 İndir

Transformers 4 İndir 2014 Türkçe Dublaj 1080p



Transformers 4 İndir

Transformers 4 İndir 2014 Türkçe Dublaj 1080p

Transformers 4 İndir, Tam türkçe ismi Transformer Kayıp Çağ orjinal ismi Transformers Age of Extinction olan filmi türkçe dublaj seçeneğiyle tek link olarak ve full hd 1080p kalitesinde ücretsiz indirebilirsiniz. Autobot ve Decepticon’lar arasında yaşanan son savaşın sonrasında dört yıl geçer. Savaşta Chicago kenti yerle bir edilmiş ve binlerce insan öldürülmüş olsa da dünya ve insanlık büyük bir tehditten kurtulmuş olur.

İnsanlık yaralarını sarmaya çalışırken Amerikan hükümeti de Autobotlar ile arasındaki ilişkiye iyice koparmış, hatta hayatta kalanları yok etmeleri için CIA’de özel bir birim dahi kurulmuştur. Teksas’ta kendi durumunda bir tamirci olan Cade Yeager, eline geçen hasar görmüş bir kamyoneti, parçalarını satma umuduyla kabul eder.

Ne var ki bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime’dan başka biri olmadığını anlaması uzun sürmez. Optimus Prime’dan aldıkları sinyallerle yola çıkan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de çok yakındır. Cade Yeager bir biçimde Optimus Prime’ı Chicago’ya ulaştırmak ve diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Zira dünyayı tehdit eden güçlü bir düşman yola çıkmak üzeredir. Optimus Prime ve Autobotlar, Cade Yeager başta olmak suretiyle kendilerine destek olan insan topluluğunun sayesinde başlarına gelen en ürkütücü düşmanla yüzleşmek zorundadır…
Ehren Kruger’ın senaryosunu kaleme aldığı, yönetmenliğini ise bir kez daha Michael Bay’in üstlendiği filmin başrollerinde Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Jack Reynor yer alıyor.

Not: Transformers filmi 5 ayrı devam serisinden oluşmaktadır, aşağıdaki linklerden tüm filmlere ulaşabilirsiniz :

Transformers 1

Transformers 2

Transformers 3

Transformers 4

Transformers 5

Transformer Kayıp Çağ 1080p indir

TurbobitGDriveMegaup


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Transformers 4 İndir 2014 Türkçe Dublaj 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Transformers 4 İndir 2014 Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
Transformers 4 İndir 2014 Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR