Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
transformers 3 indir

Transformers 3 İndir 2011 Türkçe Dublaj 1080ptransformers 3 indir

Transformers 3 İndir 2011 Türkçe Dublaj 1080p

Transformers 3 indir, tam türkçe ismi Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü orjinal ismi Transformers Dark of the Moon olan filmi türkçe dublaj seçeneğiyle tek link olarak ve full hd 1080p kalitesinde ücretsiz indirebilirsiniz.

Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü’nde Shia LaBeouf, tekrar Sam Witwicky olarak beyaz perdede. İlk iki filmdeki kadroyu yüksek oranda koruyan serinin bu üçüncü filminde tek fire Megan Fox…Megan Fox’un yerine kadroya dahil edilen Victoria’s Secret mankeni Rosie Huntington-Whiteley’in ise bu rolle sinema dünyasına sağlam bir giriş yapması bekleniyor.

Yıl 1961, insanlığın uzaya adım atışından 8 yıl önce bir Cybertron uzay gemisi büyük savaştan kaçarak Ay’ın karanlık yüzüne inmiştir. Sentinel Prime’ın kullandığı bu gemi, Cybertronlar için hayati önem taşıyan bir teknolojiyi taşıyordur. Dünyada ise insanlığın uzaya çıkma macerası başlamıştır artık. Cybertron gemisini keşfeden NASA, Başkan John F. Kennedy’nin izniyle Ay’a ilk insanı gönderme projesine ‘start’ vermiştir. 1969’daki Apollo 11’in macerası da böylelikle başlar…

Günümüze geldiğimizde ise, bir görev sırasında işte bu çok gizemli Cybertron gemisini keşfeden Optimus Prime, insanların uzun yıllardan beri bu hususta Autobot’lara yalan ifade ettiğini anlar ve hüsrana uğrar. Bu gemiye ve içinde saklanan teknolojiye Decepticonlar’dan önce ulaşmak ve sırrını keşfetmek için büyük bir yarış başlamıştır artık… Transformers’ın son savaşı yaklaşırken mezun olan Sam Witwicky de hem kız arkadaşıyla hem de iş bulamama derdiyle başbaşadır.

Not: Transformers filmi 5 ayrı devam serisinden oluşmaktadır, aşağıdaki linklerden tüm filmlere ulaşabilirsiniz :

Transformers 1

Transformers 2

Transformers 3

Transformers 4

Transformers 5

Transformers 3 1080p indir

TurbobitGDriveMegaup


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Transformers 3 İndir 2011 Türkçe Dublaj 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Transformers 3 İndir 2011 Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
Transformers 3 İndir 2011 Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR