Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
touch vpn apk indir full

Touch VPN APK İndir – Ücretsiz Android VPN

  • Ana Sayfa
  • Genel
  • Touch VPN APK İndir – Ücretsiz Android VPN
touch vpn apk indir full

touch vpn apk indir full

Touch VPN APK İndir Full Android Ücretsiz

VPN Nedir?

Virtual Private Network, yani Özel Sanal Ağ anlamına gelmektedir. Bu hizmetler sayesinde uzak bir sunucuya bağlantı kurularak, verilerinizin şifrelenmesi sağlanır. Bu sunucular başka bir ülkede bulunabilir. Veriler şifrelendiği için, filtreleme veya engellenme gibi işlemlere maruz kalmazsınız. Örneğin; Türkiye üzerinde engellenmiş olan web sitelerine, başka ülkelerden erişim sağlanabilmektedir. VPN uygulamalarının yaptığı şey, sizi başka bir ülkeden bağlanıyormuş gibi göstermektir. Örneğin Fransa’daki bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, websitesi sizi Türkiye yerine Fransa’dan bağlanıyormuş gibi görecek ve herhangi bir kısıtlama yapmayacaktır.

Android için Ücretsiz VPN Programı

Touch VPN APK İndir, Erişemediğiniz web sitelerine girebilmek, internette gezinirken anonim olmak ve bilgisayar korsanlarından korunmak ister misiniz? Touch VPN bu konuda kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak. Ayrıca bağlandığınız Wi-Fi ağlarında da güvenliğinizi sağlayacak. Bu program sayesinde erişime kısıtlanmış olan tüm websitelerine, ücretsiz bir şekilde android telefonunuzdan giriş yapabileceksiniz. Zaman zaman yaşadığımız Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya sitelerine koyulan erişim engellerini görmezden gelerek, istediğiniz an erişim sağlayabileceksiniz. Android DNS Değiştirme işlemini bilmiyorsanız veya DNS değiştirdiğiniz halde sitelere erişim sağlayamıyorsanız cihazınıza bir VPN uygulaması kullanmanız gerekmektedir.

Touch VPN %100 ücretsiz ve sınırsızdır. Programın arayüzü oldukça basit olduğu için kullanımı da son derece kolaydır. VPN Proxy hizmeti ile yalnızca tek bir butona dokunarak işlemi başlatabilirsiniz. Uygulama sizi en fazla hız alabileceğiniz anonim sunuculardan birine bağlayacaktır. İçerisinde bulunan İsveç, İngiltere, Danimarka, Fransa, ABD, Kanada ve Hollanda gibi ülkelerde bulunan sunuculara bağlantı kurabilirsiniz. Devlet, okul veya işyerleriniz tarafından kısıtlama koyulmuş ve sansürlenmiş sitelere tek tık ile erişebileceksiniz. VPN açıkken herhangi bir internet bağlantısı sağladığınızda, program otomatik olarak sizi korumaya başlar. Tüm verilerinizi hackerlardan korur. Verilerinizi şifreleyerek en iyi korumayı sağlar ve tüm verileriniz güven altında olur. 

Uygulamayı Android cihazınıza indir geek üzerinden tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum adımlarını takip ederek uygulamayı cihazınıza kurabilir ve tüm web sitelerine erişim sağlayabilirsiniz.

 

touch vpn apk mod

touch vpn apk mod

Touch VPN APK İndir

 

Touch VPN APK İndir – Ücretsiz Android VPN YAPILAN YORUMLAR