Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Wedding Guest İndir – Gizemli Misafir 2018 Türkçe Dublaj 1080p DUALThe Wedding Guest İndir – Gizemli Misafir 2018 Türkçe Dublaj 1080p DUAL

The Wedding Guest İndir, Jay yasa dışı işlerle hayatını geçiren ve aklı yalnızca kazanacağı para da olan bir suçludur. Jay yine yeni bir iş alır ve bu iş diğer işlerine göre başta çok basit görünür. Jay’in tek yapması gereken Samira adında bir kadını düğün gecesi evlenmeden önce kaçırmak ve teslim edeceği yere kadar götürmektir. Fakat Jay için bu defa işler planladığı gibi gitmez ve kaçırma sırasında Jay birini öldürmek zorunda kalır. Bunun üzerine Jay daha çok vakit kaybetmez ve hemen Samira’yı kaçırıp teslimat yerine doğru götürmeye başlar. Ama Jay’in bilmediği şey bu işin bu defa hiç de beklediği gibi sonuçlanmayacağıdır! Film kısaca Gizemli bir İngiliz Müslüman adamın Pakistan’dan Hindistan’a olan yolcculuğu konu alınıyor. 

IMDB 5.6 puana sahip gerilim türündeki filmin yönetmen koltuğunda Michael Winterbottom oturuyor. Filmin oyuncu kadrosu arasında  Dev Patel, Radhika Apte, Jim Sarbh gibi isimler yer alıyor. 2018 yapımı Gizemli Misafir, orijinal adıyla The Wedding Guest olan filmi Dual Türkçe Dublaj ve İngilizce dil seçenekleriyle ve Full HD 1080p kalitesinde Ücretsiz Tek Link indirebilir ve izleyebilirsiniz.

IMDB : The Wedding Guest – Gizemli Misafir 

Gizemli misafir tek parça

Gizemli misafir 1080p indir

Gizemli misafir indir

Letsupload – GDrive – Mega


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
The Wedding Guest İndir – Gizemli Misafir 2018 Türkçe Dublaj 1080p DUAL.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
The Wedding Guest İndir – Gizemli Misafir 2018 Türkçe Dublaj 1080p DUAL BENZER İÇERİKLER
The Wedding Guest İndir – Gizemli Misafir 2018 Türkçe Dublaj 1080p DUAL YAPILAN YORUMLAR