Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
The Sims FreePlay Apk İndir

The Sims FreePlay Apk İndir Full Para Hileli Mod v5.43.0The Sims FreePlay Apk İndir

The Sims FreePlay Apk İndir Full Para Hileli Mod v5.43.0

The Sims FreePlay Apk İndir ; mobil telefonunuzdan Sims’i direk olarak günlük kontrol edebileceğiniz orjinal Sims 3 for PC’nin yaratıcıları tarafından tasarım edilen Android cihazlar için tasarlanmış, mobil bir sürümdür.

16’ya kadar farklı Sims yaratabilir, her birini özelliklerine göre kişisel hale getirebilir ve zevkinize göre görünüşünü değiştirebilirsiniz. Tamamlandığında onları yaşamaları için daha önceden tasarım edilmiş bir eve koyabilir veya kendi evinizi sıfırdan yaratabilir ve kendi zevkinize göre döşeyebilirsiniz. Sims’iniz için görev seçebilir, birbirlerinin arasına karıştırabilir ve nihayetinde Saga’nın diğer oyunlarında yaptığınız her şeyi yapabilirsiniz.

Sims Freeplay’in Facebook sürümüyle alakası olmasa da EA sunucularına bağlanıp oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır.

Video ve görüntülerden de takdir ettiğiniz üzere oyunun grafikleri eşi benzeri olmayandır; bu nedenle oyunun düzgün çalışması için cidden güçlü bir cihaza ihtiyacınız vardır.

Sims Freeplay, işlevselliğinden kaynaklı tanınmış olan, mobil telefonunuzdan oynayabileceğiniz ve saga severlerin beğeneceği çok keyifli bir oyundur.

The Sims FreePlay Apk İndir Full Para Hileli Mod

Turbobit – GDrive – Cloud – Megaup


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
The Sims FreePlay Apk İndir Full Para Hileli Mod v5.43.0.APK

Rar şifresi: indir.cafe
The Sims FreePlay Apk İndir Full Para Hileli Mod v5.43.0 BENZER İÇERİKLER
The Sims FreePlay Apk İndir Full Para Hileli Mod v5.43.0 YAPILAN YORUMLAR