Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Muppetlar İndir

The Muppets İndir Türkçe Dublaj 1080p

Film İndir

Filmi İndir

Dosya Adı: The Muppets İndir Türkçe Dublaj 1080p.mp4
Dosya Boyutu: 1.86 GBMuppetlar İndir

The Muppets İndir Türkçe Dublaj 1080p

The Muppets İndir,  filmi sitemizden full hd 1080p kalitesinde türkçe dublaj dil seçeneğiyle ücretsiz ve tek parça olarak indirebilirsiniz. 3 kukla delisi arkadaş Walter, Gary ve Mary tatil için Los Angeles‘a giderler. Burada tesadüf eseri petrol zengini Tex Richman‘ın yeni keşfettiği petrol kaynağına ulaşmak ve sondaj yapmak için Kukla Tiyatrosu‘nu yıkacağını öğrenirler. Şimdi kukla tiyatrosunu kurtarmak için var güçleriyle mücadele edeceklerdir. Zira Kukla Kermit arkadaşlarını tekrar bir araya getirerek ihtiyaçları olan 10 milyon doları toplamak için ‘Bugüne Kadarki En Büyük Kukla Televizyon Yardım Kampanyası’nı düzenler.

Çünkü Fozzie, Reno şehrinde ‘Moopets‘ adıyla bilinen bir ‘tribute’ grubunda sahne alırken, Miss Piggy Vogue Paris‘te ‘büyük beden’ moda editörü olarak hayatını kazanmaktadır. Hayvan, öfkesini kontrol altına almak için Santa Barbara’da bir klinikte tedavidedir ve Gonzo da tesisatçılık yapmaktadır.

Yönetmenliğini, Flight of the Conchords televizyon dizisinin yapımcısı, senaristi ve yönetmeni olarak tanıdığımız James Bobin’in üstlendiği filmde, sevimli kuklaların yanı sıra baş rolleri How I Met Your Mother ile yıldızı parlayan Jason Segel, en son Dövüşçü filminde seyrettiğimiz hoş aktrist Amy Adams ve Chris Cooper paylaşıyorlar.

The Muppets Film İndir

TurbobitGDriveMegaLetsupload

 


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
The Muppets İndir Türkçe Dublaj 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
The Muppets İndir Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
The Muppets İndir Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR