Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Temple Run 2 Apk İndir

Temple Run 2 Apk İndir Sınırsız Gems & Altın Hileli v1.58.0Puan:

Temple Run 2 Apk İndir

Temple Run 2 Apk İndir Sınırsız Gems & Altın Hileli v1.58.0

Temple Run 2 Apk İndir, Bu sunuda sınırsız altın hilesini ile birlikte sınırsız gems hilesini paylaşıyoruz sitemizden ücretsiz hızlı linklerimiz ile indirebilirsiniz. Endless Runner serisinin bir sonraki versiyonudur. Tarihteki en etkin ve en tanınmış seriler olarak tanımlanır (İlk kısmı 170 milyondan daha çok indirilmiştir). Farklı bir kaç özelliğin yanı sıra, esas olarak orjinal formata çok yakın ve benzer oyun işleyişine sahiptir.

Temple Run 2’de bulunan yeni özelliklerin arasında, oyuncuyu etrafında olup bitenlere karşı daha uyanık tutacak yeni engeller ve güçler yer alıyor. Ayrıca, istediğin anda stratejik bir unsur kullanarak gücünü arttırabilirsin.

Temple Run 2’nin diğer dikkat çekici özelliği ise seçeceğin karakterlerden her birinin farklı bir yeteneğe sahip olması, böylelikle sırayla istediğin karakteri yönetebilirsin…tabiki önceden satın almak şartıyla.

İlk versiyonuyla karşılaştırıldığında grafikler ciddi ölçüde tasarlanmıştır. Daha iyi karakter resimleri ve daha çarpıcı dokuya sahip manzara ilk bakışta göze çarpan nedenlerdir.

Temple Run 2 cesur oyuncularımızın saatlerce zıplayarak, kayarak üstesinden gelmesi gereken engelleri aşacağı çok keyifli bir oyundur.

Temple Run 2 APK İndir

Turbobit – GDrive – Mediafire – Megaup

 

 


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Temple Run 2 Apk İndir Sınırsız Gems & Altın Hileli v1.58.0.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Temple Run 2 Apk İndir Sınırsız Gems & Altın Hileli v1.58.0 BENZER İÇERİKLER
Temple Run 2 Apk İndir Sınırsız Gems & Altın Hileli v1.58.0 YAPILAN YORUMLAR