Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Secret Video Recorder pro apk indir

Secret Video Recorder Pro Apk İndir v1.2.8.8Secret Video Recorder pro apk indir

Secret Video Recorder Pro Apk İndir v1.2.8.8

Secret Video Recorder Pro Apk İndir, herhangi biri fark etmeden sayısız video kaydetmenize izin veren bir uygulamadır. Ne olup bittiğine dair fotoğraflar çekemeyeceğiniz bir durumda kalırsanız, videoya kayıt edebilirsiniz.

Uygulamanın en iyi tarafı açılma biçimidir. Başlatmak için yalnızca uygulama ikonuna dokunun, kendiliğinden arka kameranızla kaydetmeye başlar farketmeden cihazınızın üzerindeki herhangi bir uygulamayı kullanmanıza izin verir. Resimler ekranınızda görünmez ve kaydediyor olduğunu gösteren de hiç bir şey yoktur. Ekranınız kilitliyken kayıt edebilirsiniz. Kaydı durdurmak için yalnızca uygulama ikonuna yeniden dokunun.

Secret Video Recorder kamerayı ve klasik ayarlar ikonunun olduğu ikinci ikon üzerine tıklayarak ulaşabileceğiniz sayısız şahsileştirme opsiyonuna de sahiptir. Bu menünün içine girdiğinizde istediğiniz biçimde uygulamayı düzenleyebilirsiniz. Gizlice etrafınızdaki her şeyi kaydedin ve kaydetmek istediğiniz önemli olayları saklayın. Sitemizden bir nevi android gizli kamera olan bu uygulamanın full sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz.

Secret Video Recorder Pro Apk

 

GDriveYandexZippyShare


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Secret Video Recorder Pro Apk İndir v1.2.8.8.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Secret Video Recorder Pro Apk İndir v1.2.8.8 BENZER İÇERİKLER
Secret Video Recorder Pro Apk İndir v1.2.8.8 YAPILAN YORUMLAR