Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
savaşçı tüm bölüm indir 1080p full hd tek link

Savaşçı 56.Bölüm İndir 1080p Tek Link (02.12.2018)

  • Ana Sayfa
  • Genel
  • Savaşçı 56.Bölüm İndir 1080p Tek Link (02.12.2018)

savaşçı tüm bölüm indir 1080p full hd tek link

Savaşçı 56.Bölüm İndir 1080p Tek Link (02.12.2018)

Savaşçı 56.Bölüm İndir, Savaşçı’nın bu akşam yayınlanan yeni sezon 56. son bölümünde; Kılıç Timi Türkmen köyünde saldırıya uğruyor. Saldırgan bu kez Karon’un kızı Nora’dır. Karon ise Nora’yı kurtarmak için yeni bir saldırı planlıyor. Kopuz Albay, aldığı istihbaratı değerlendirerek Türk savaş uçaklarını devreye sokuyor yalnız beklenmedik bir gelişme yaşanıyor.Kılıç Timi’nde Emre’nin vurulması heyecanı yükseltiyor.
Kılıç Timi Türkmen köyündeki teröristleri temizlemeyi başarır. Köydekiler sevinçle onları karşılar. Kaan Bozok, köylülere her zaman yanısıra olacaklarını ve “Kerkük Türktür Türk kalacak” der. Teröristlerin başındaki adamı köylülerin gözü önünde öldürerek, “Kerkük Türktür Türk kalacak” sözünü yeniler. Tüm Kılıç Timi de aynı sözü ayrı ayrı söyler.
NORA SEYFİ’Yİ VURUYOR

Bu sırada Seyfi koşarak onlara doğru gelir. Ben de buradayım dediği anda vurulur. Onu vuran Karon’un kızı Nora’dır. Kılıç Timi durumu anlamaya çalışırken, Nora bu kez silahın namlusunu Çiğdem Teğmen’e yöneltir. Bu sırada okuldan çıkan bir ufak kızı görürler. Kaan Çiğdem’e kızı kurtarması emrini verir. Çiğdem hemen harekete geçer. Bu sırada Nora’nın silahı ateşlenir ancak Çiğdem’i vuramaz.
KILIÇ TİMİ NORA’NIN İŞİNİ BİTİRİYOR

Yörük Haydar, Seyfi’nin yanına giderek dayanmasını söyler. Bayram’ı çağırır ve bir şeyler yapmasını ister ancak iş işten geçmiştir. Seyfi ölmüştür. Bu sırada Nora’yı karon’un adamları araca bindirerek kaçırırlar. Kaan Selçuk’a arabayı durdurmalarını söyler. Araç uzaklaşırken Nora Karon’a Sefi’yi vurduğunu Kılıç Timi’ni dağıttığını anlatırken, Selçuk araca ateş açar. Aracın durması ile Kaan Bozok ve diğerleri peşlerine düşerler. Nora, araçtan atlar ve çatışmaya başlar. Karon ise neler olduğunu anlamaya çalışır. Nora keskin nişancı tüfeği ile Kılıç Timi’nin hareket etmesine fırsat vermez. Nora durumu Karon’a anlatırken Karon da ona oradan uzaklaşması için yalvarır. Karon bunu neden yaptığını sorar, Nora’da onu sevmesi için yaptığını söyler. Bu sırada Emre harekete geçtiği anda Nora silahını ateşler ve Emre’yi vurur. Ancak Emre kafasındaki kasktan vurulmuştur yalnız durumu iyidir. Kaan Selçuk’a Nora’nın silahına ateş etmesini söyler. Selçuk Nora’nın silahını vurur. Nora yaralanır. Kaçmaya çalışırken Kılıç Timi onu vurur. Nora ölmüştür.

Savaşçı 56. bölüm indir1080

TurbobitGDriveMega

Savaşçı 56.Bölüm İndir 1080p Tek Link (02.12.2018) YAPILAN YORUMLAR