Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Recover My Files Full İndir v5.2.1.1964 + Crack
 

Recover My Files Full

 

Recover my files v5, verilerinizi kurtarmanıza yardımcı olacak temel bir yazılımdır. Bu program sayesinde silinen verilerinizi tek bir tıklama ile geri getirebilirsiniz. Oldukça güvenli bir kurtarma yazılımıdır. Recover my files pro, birçok farklı özellik ve ayar ile birlikte gelmektedir. Geri dönüşüm kutusundan bile sildiğiniz dosyalarınızı hızlı bir şekilde kurtarır. Biçimlendirilen sabit sürücülerinizden tüm verileriniz silinir. Herhangi bir virüs, trojan veya truva atı yüzünden tüm dosyalarınız silinmiş olabilir. Recover my files full 64 bit tüm bu silinmiş dosyalarınızı kolay bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olur.

Recover My Files Türkçe

Bu kurtarma yazılımı sayesinde jpg, mp3 veya doc gibi birçok veri formatını kurtarabilirsiniz. Ayrıca USB, mobil cihazlar veya iPod gibi cihazlardan da kayıp verileri kurtarabilirsiniz. Recover my files 4 full her sistemde çalışabilen bir yazılımdır. Windows XP, 7, 8 veya 10‘un bütün sürümlerinde çalıştırılabilir. FAT12, FAT32, HFS, NTFS ve NTFS5 dosya sistemlerini destekler. Bu sayede sisteminiz ne olursa olsun kayıp tüm dosyalarınızı kolaylıkla kurtarabilirsiniz.

Yanlışlıkla üzerinde çalıştığınız bir dosyayı Shift + Delete ile sildiğimiz durumlar olabiliyor. Veya Microsoft Office programları üzerinde çalışırken program çökebilir ve üzerinde çalıştığınız belgeler kaybolabilir. Eğer otomatik olarak kayıt olmadıysa çalıştığınız tüm bu verileri doğal yollarla geri getirmek mümkün değildir. Ancak Recover my files full ile artık tüm bunlar hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Recover My Files V5.2.1 Key Şifresi

Tüm sistemlerde kullanılabilen bu program ücretsiz değildir. Belli bir ücret karşılığında programın tam sürümünü satın alabilirsiniz. Veya size sunacağımız dosyanın içerisindeki crack patch ile programı full sürüme ücretsiz bir şekilde yükseltebilirsiniz. Recover my files v5.2.1 lisans anahtarı, size programı ücretsiz bir şekilde pro sürümünü kullanmanızı sağlar. 

GDrive – Racaty


PROGRAMI İNDİR
Recover My Files Full İndir v5.2.1.1964 + Crack

Rar şifresi: indir.cafe
Recover My Files Full İndir v5.2.1.1964 + Crack BENZER İÇERİKLER
Recover My Files Full İndir v5.2.1.1964 + Crack YAPILAN YORUMLAR