Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
rambo son kan indir

Rambo Son Kan İndir – 1080p Türkçe Altyazılı 2019 
rambo son kan indir

rambo son kan indir

Rambo Son Kan İndir – 1080p Türkçe Altyazılı 2019

IMDB: Rambo Last Blood

Rambo Son Kan İndir, ilk kanını döktükten sonra aradan geçen yaklaşık 40 yıl sonunda, Sylvester Stallone, tüm zamanların en çok sevilen ve beğenilen karakterlerinden biri olan John Rambo olarak ekranlara geri dönüyor. Rambo, geçmişiyle yüzleşecek ve son görevinde intikam almak için muhteşem savaş becerilerini ortaya çıkartmak zorundadır. Bu ölümcül intikam yolculuğu Rambo serisinin son filmi olacak. 2019 yılında gösterime giren Aksiyon, Macera ve Gerilim türlerindeki IMDB 6.5 puana sahip Rambo Last Blood filmini Full HD 1080p kalitesinde Türkçe Altyazılı dilinde Ücretsiz indir ve izle.

Küçüklüğümüzde çoğumuz Rambo filmleriyle büyümüşüzdür. Belki de onun kadar havalı ve cesur olmak istemişizdir. Bu yüzden 2019 yılında tekrar bir filmiyle karşımıza çıkması herkesi heyecanlandırdı. Film eski Rambo filmlerine göre daha farklı ilerliyor. Rambo’nun uğraşacağı Rus veya Vietnamlılar yok. Her zaman istemiş olduğu hayatı yaşıyor. Soğukkanlı kalabilmek için ilaçlar kullanıyor. Ayrıca hayatında ona John amca diye seslenen genç bir kız var. Ailesiyle birlikte bir çiftlikte John olarak yaşamını sürdürüyor. Ancak genç kız onları terk edip Meksika’ya giden babasının peşine takılıp gidiyor. John ise bu kızı koruyup kollamaya kararlı. Burada işler karışıyor ve kızı kartellerden korumak için tekrar cehennemden çıkıp geri geliyor. Kimsenin gözünün yaşına bakmayan Rambo olarak karşımıza tekrar çıkıyor. Filmde aksiyon gerçekten bol. Oyunculuklar oldukça güzel. Kostüm ve ortam çok iyi ayarlanmış. Film yalnızca nostalji için değil gerçekten aksiyon severlerin beğenerek izleyeceği bir film olarak karşımıza çıkıyor. Rambo Son Kan İndir filmini Ücretsiz bir şekilde Tek Parça olarak indirebilirsiniz.

Serinin tüm filmlerini indirmek isterseniz Rambo 1-2-3-4 Boxset İndir konusuna gidebilir ve tüm filmleri indirip arşivinize ekleyebilirsiniz.

rambo son kan türkçe dublaj

rambo son kan türkçe dublaj

rambo son kan türkçe altyazılı

rambo son kan türkçe altyazılı

rambo son kan izle

rambo son kan izle

rambo son kan 1080p

rambo son kan 1080p

GDrive – Mega – Letsupload – Uptobox

 

 

 


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Rambo Son Kan İndir – 1080p Türkçe Altyazılı 2019.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Rambo Son Kan İndir – 1080p Türkçe Altyazılı 2019 BENZER İÇERİKLER
Rambo Son Kan İndir – 1080p Türkçe Altyazılı 2019 YAPILAN YORUMLAR