Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
pubg mobile apk indir

PUBG MOBILE Apk İndir Full Türkçe Tam Sürüm v0.13.0Puan:

pubg mobile apk indir

PUBG MOBILE Apk İndir Full Türkçe Tam Sürüm v0.13.0

PUBG MOBILE Apk İndir, Oyunda, yalnızca bir kişinin canlı çıkacağı 100’den çok gerçek oyuncuyla bir Battle Royale‘a katılırsınız. Bunu yapmak istiyorsanız, haritada dağılmış halde bulabileceğiniz en iyi ekipman ve silahları toplayarak adanın etrafında hareket etmeniz gerekir. Hızlı olsanız iyi olur, zira oyun alanı boyut olarak her birkaç dakika içerisinde bir küçülür.

PUBG‘ın PC sürümündeki aşağı yukarı tüm nesneler mevcut. Kontroller, oyundaki diğer nesneler ve etkileşimli unsurlar gibi, dokunmatik ekran cihazlarına göre uyarlanmıştır. Binalara girebilir, araçları kullanabilir, kurtarma setlerini kullanabilir, duvarlardan tonoz alabilirsiniz.

Oyunun ayarlarında, grafik ayarlarını değiştirebilir ve cihazınızın özelliklerine uyarlayabilirsiniz. Ayrıca, hem yürürken hem de direksiyon başında, denetimleri de özelleştirebilirsiniz.

PUBG MOBILE, orijinal PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’ın fantastik bir uyarlamasıdır ve tıpkı orjinalde olduğu gibi birkaç farklı oyun modunun keyfini çıkarabilirsiniz: solo, çift ya da takım. Arkadaşlarınızla oynarsanız, cihazınızın mikrofonunu kullanarak konuşabilirsiniz. Sitemizden full apk olarak indirip keyfini çıkarabilirsiniz.

Player Unknown’s Battlegrounds

Turbobit – GDrive – Cloud – Megaup

 

 


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
PUBG MOBILE Apk İndir Full Türkçe Tam Sürüm v0.13.0.APK

Rar şifresi: indir.cafe
PUBG MOBILE Apk İndir Full Türkçe Tam Sürüm v0.13.0 BENZER İÇERİKLER
PUBG MOBILE Apk İndir Full Türkçe Tam Sürüm v0.13.0 YAPILAN YORUMLAR