Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Problem Nick 1 Sezon indir

Problem Nick 1 Sezon İndir – No Good Nick Türkçe Dublaj 1080pPuan:

Problem Nick 1 Sezon indir

Problem Nick 1 Sezon İndir – No Good Nick Türkçe Dublaj 1080p

Problem Nick 1 Sezon İndir, Liz, kariyer basamaklarını hızlı tırmanmada oldukça rekabetçi bir annedir. Ed ise neşeli ve sempatik biri olmasına rağmen oldukça şapşal bir babadır. Dizinin hikayesinde onların uzak bir akrabası olduğunu söyleyen 13 yaşındaki Nick adında bir ufaklığın bu çiftin dört kişilik ailesine dahil olmasını anlatıyor. Ancak bilmedikleri bir şey vardır. Nick, artık sokakların kurdu haline gelmiş üçkağıtcı biridir. Ve bu aile ile ilgili oldukça gizli planları bulunmaktadır.

2019 yılında başlayan IMDB 5.4 puanlı Netflix yapımı dizinin tüm bölümlerini Boxset olarak sizlere sunuyoruz. Dizide Sabrina the Teenage Witch ile tanıdığımız Melissa Joan Hart, Stranger Things ile tanıdığımız Sean Astin, Siena Nicole Agudong, Lauren Lindsey Donzis ve Kalama Epstein gibi isimler yer alıyor. Problem Nick, orjinal adıyla No Good Nick adlı dizinin 1. Sezon Tüm Bölümlerini  Boxset olarak Full HD 1080p kalitesinde Türkçe Dublaj DUAL dilinde ücretsiz Tek Link indirebilirsiniz.

Problem Nick 1 Sezon türkçe dublaj Problem Nick 1 Sezon dual tr-en Problem Nick 1 Sezon boxset Problem Nick 1 Sezon 1080p

 

Turbobit – GDrive – Uptobox – Free.fr


DİZİYİ İNDİR
Problem Nick 1 Sezon İndir – No Good Nick Türkçe Dublaj 1080p

Rar şifresi: indir.cafe
Problem Nick 1 Sezon İndir – No Good Nick Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
Problem Nick 1 Sezon İndir – No Good Nick Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR