Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PewDiePie's Tuber Simulator apk indir

PewDiePie’s Tuber Simulator Apk İndir Full Para Hileli Mod v1.31.0PewDiePie's Tuber Simulator apk indir

PewDiePie’s Tuber Simulator Apk İndir Full Para Hileli Mod v1.31.0

PewDiePie: Tuber Simulator apk indir, amacı karakterinizi etkin bir YouTuber içine yerleştirmek olan sıradan bir oyundur. Problem mi? Pratikte parasız olarak ufak bir odada ve yapacak hiç bir şeyiniz olmadan başlarsınız. Neyse ki bilmeniz gereken her şeyi size gösterecek PewDieDie‘ın yardımı var.

PewDiePie: Tuber Simulator‘ın ana fikri mümkün olduğunca çok abone kazanmaktır, böylece odanız için sevimli dekorasyonlar satın alabileceğiniz çok fazla para kazanırsınız. Hatta başladığınız odadan çok daha hoş tamamıyla yeni odalar da satın alabilirsiniz.

Aboneler ve ziyaret almak için beklenildiği gibi, video oluşturmanız gerekir. Farklı seçenekler arasından seçim yapmak ve bir kaç saniye beklemek kadar kolaydır. Videonuzu oluşturmak istediğiniz şeye karar vermeden önce tek yapmanız gereken mevcut anda en fazla internette neyin yayıldığını bilmektir.

PewDiePie: Tuber Simulator orijinal ve keyifli bir konsepte, görkemli retro-stilinde grafiklere ve hatta orijinal PewDiePie sesine de sahiptir. Oyunu . Para hileli olarak sitemizden indirip keyfini çıkarabilirsiniz.

PewDiePie’s Tuber Simulator Apk

 

YandexZippyShareMegaup


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
PewDiePie’s Tuber Simulator Apk İndir Full Para Hileli Mod v1.31.0.APK

Rar şifresi: indir.cafe
PewDiePie’s Tuber Simulator Apk İndir Full Para Hileli Mod v1.31.0 BENZER İÇERİKLER
PewDiePie’s Tuber Simulator Apk İndir Full Para Hileli Mod v1.31.0 YAPILAN YORUMLAR