Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Navionics Boating HD Apk İndir

Navionics Boating HD Apk İndir v10.0.1Navionics Boating HD Apk İndir

Boating HD  Apk Full v10.0.1 Tüm Grafikler  Kilitsiz

Navionics Boating HD Apk İndir,  uygulama markette bulunan denizcilik, yatçılık, balıkçılık ve su sporları kategorisinde bulunan en iyi seçeneklerden biridir. Yüksek çözünürlüklü resimler ve kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken Navionics Boating HD vasıtası ile deniz üzerindeki konumuzu takip edebilir, hız, enlem boylam gibi bilgilere anında erişebilirsiniz.

Detaylı bilgiler sunan uygulamada bulunan gölgelendirmeler, yer isimler ve şemalandırma sistemleri deniz üzerindeyken ihtiyacınız olabilecek birçok bilgiyi sunuyor. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneklerini kullanarak bulunduğunuz bölgeye hem uzaktan hem de yakından bakabilme şansına sahipsiniz. Bu sayede deniz üzerindeki konumunuzu daha net belirleme edebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için harita indirmek gerekiyor. Avrupa’yı farklı bölgelere ayırmış olan uygulamada en fazla işinize yarayacak olan bölgeyi seçip yola koyulabilirsiniz. Detaylı harita seçenekleri ile haritanızı beklentilerinize göre biçimlendirebilirsiniz.

Navionics Boating HD denizde vakit geçirmeyi seven kullanıcıların kesinlikle denemesi gereken programlardan biri.Uygulamanın markette 255 TL fiyat ile satıldığını da belirtelim. Sitemizden ücretsiz hızlı ve tek link indirebilir keyfini çıkartabilirsiniz.

Navionics Boating HD Apk

Turbobit – GDrive – Cloud – Megaup

 

 


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Navionics Boating HD Apk İndir v10.0.1.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Navionics Boating HD Apk İndir v10.0.1 BENZER İÇERİKLER
Navionics Boating HD Apk İndir v10.0.1 YAPILAN YORUMLAR