Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MORTAL KOMBAT X Apk İndir

MORTAL KOMBAT X Apk İndir Full Hileli Mod v2.1.1Puan:

MORTAL KOMBAT X Apk İndir Full Hileli MOD v2.1.1

MORTAL KOMBAT X Apk İndir, Mortal Kombat oyunundan karakterleri kontrol ettiğiniz bir 2D dövüş oyunudur. Benzer becerilerle diğer karakterlere karşı savaşmak için Sub-Zero, Reptile, Johnny Cage, Rayden, Smoke ve Kitana gibi karakterler arasından seçim yapabilirsiniz.

Oyun kurgusu eski konsollarda ve PC sürümünde olduğu gibidir; yalnız belli nedenlerden kaynaklı, klasik kontrollerin yerini daha sezgisel bir sistem almıştır, burada rakibinize vurmak için ekranda parmaklarınızı kaydırmanız gerekir.

Daha fazla savaşta yer aldıkça, karakterleriniz deneyim kazanır ve yavaş yavaş başlangıçtaki listenize yeni karakterler ekleyebilirsiniz. Bu yüzden, bu sürümünde kilidini açmanız gereken kartlar ve karakterler formunda toplanabilir rakipler vardır.

Görsel olarak konuşmak gerek görülürse, Mortal Kombat X görkemli bir oyundur. Karakter modelleri bir konsolda görebileceğiniz kadar iyidir. Özellikle Android cihazda görkemli görünen ünlü ölümler bahsetmeye şayet niteliktedir.

Mortal Kombat X dövüş oyunları kategorisinde Android üzerinde bulunabilecek en iyi alternatiflerden biridir. Kontrol etmek için görkemli karakterlere ve olağanüstü grafiklerin yanı sıra, iyi adapte olunan tuşlara da sahiptir. Oyunu Sitemizden Full Para Hileli Mod Apk olaran indirebilirsiniz.

MORTAL-KOMBAT-X-Apk-full

GDrive – Megaup – Letsupload


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
MORTAL KOMBAT X Apk İndir Full Hileli Mod v2.1.1.APK

Rar şifresi: indir.cafe
MORTAL KOMBAT X Apk İndir Full Hileli Mod v2.1.1 BENZER İÇERİKLER
MORTAL KOMBAT X Apk İndir Full Hileli Mod v2.1.1 YAPILAN YORUMLAR