Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MOBIUS FINAL FANTASY Apk İndir

MOBIUS FINAL FANTASY Apk İndir Full Hileli Mod v2.1.111Puan:

MOBIUS FINAL FANTASY Apk İndir

MOBIUS FINAL FANTASY APK İndir Full Hileli Mod v2.1.111

MOBIUS FINAL FANTASY Apk İndir,  epik saga Final Fantasy‘nin en yeni oyunudur. Android’deki çoğu oyunun aksine bilhassa dokunmatik ekranlı mobil cihazlar için geliştirilmiştır. Hatta oyunun hem kontrolleri hem de özellikleri bir tablette ya da akıllı telearka planda oynamak için kusursuzdur.
Oyun tamamıyla Final Fantasy VII ve Final Fantasy XV senaristi Kazushige Nojima tarafından yazılmıştır. Hikaye sizi, her bölümdeki zorlukları yendikçe sonunda karanlığın kalkmaya başlayacağı tehlikeyle dolu yer altındaki karanlık bir maceraya götürür. Söylemeye gerek yok ancak oyun, siz yalnızca belirli zaman oynarken gerçekleşecek özel olaylar gibi ekstralarla doludur.

MOBIUS FINAL FANTASY‘de şüphesiz ki savaş sistemleri en güçlü noktalarıdır. Oyuncular sıraları geldiği zaman farklı savaş aksiyonları arasından seçim yaparlar ve bunun yanı sıra normal saldırılardan seçim yapabilir, sihirli daireleri yayabilir ya da son saldırıyı başlatabilirsiniz. Oyunun temeli doğru zamandan hangi hamleyi kullanacağını ve rakibinizi zayıflığını bilmektir yalnız bunlardan da önemli olan elementsel daireleri kullanma sanatında baskın olmaya odaklanmaktır.

Diğer Final Fantasy oyunlarında da olduğu gibi MOBIUS FINAL FANTASY de sınıfları değiştirmenize izin verir. Maceranın başında belirli bir sınıfınız olmadan başlarsınız yalnız yavaş yavaş şövalyeler, kara büyücüler, ak büyücüler, hırsızlar gibi yeni rolleri açarsınız. Tabii ki her sınıfın kendine has yetenekleri vardır.

MOBIUS FINAL FANTASY APK

Turbobit – GDrive – Cloud – Megaup


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
MOBIUS FINAL FANTASY Apk İndir Full Hileli Mod v2.1.111.APK

Rar şifresi: indir.cafe
MOBIUS FINAL FANTASY Apk İndir Full Hileli Mod v2.1.111 BENZER İÇERİKLER
MOBIUS FINAL FANTASY Apk İndir Full Hileli Mod v2.1.111 YAPILAN YORUMLAR