Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
megazeka indir

Megazeka İndir 2010 Türkçe Dublaj 1080p

Film İndir

Filmi İndir

Dosya Adı: Megazeka İndir 2010 Türkçe Dublaj 1080p.mp4
Dosya Boyutu: 1.86 GBmegazeka indir

Megazeka İndir 2010 Türkçe Dublaj 1080p

Megazeka İndir,  2010 yapımı 7,3 imdb puanına sahip orjinal ismi Megamind olan filmi türkçe dublaj seçeneğiyle tek link olarak ve full hd 1080p kalitesinde ücretsiz indirebilirsiniz. 

Mavi ve koca kafalı Megazeka, dünyanın görüp görebileceği en zeki ve en az etkin süper kötü kahramanıdır. Yıllardır akla gelebilecek birçok yolu deneyerek Metro City’ye hükmetmeye çalışsa da, her girişimi, Metro Man olarak tanınmış pelerinli süper kahraman yüzünden hayal kırıklığı ile sonuca erer. Fakat bir gün Megazeka’nın beceriksizce programa koyduğu şeytani planlarından biriyle mücadele ederken, yenilmez kahraman Metro Man hayatını kaybeder…

Bu olaydan sonra Megazeka’nın hayatta hiçbir amacı kalmamıştır. Süper kahramansız bir dünyada Süper kötü kahraman olmanın hiçbir anlamı yoktur. Hayattaki en büyük talebini elde etmiş olmanın, başına gelebilecek en kötü şey olduğunu anlar. Megazeka bu sıradanlıktan kurtulmanın tek çaresinin kendine yeni rakip bir kahraman yaratmak olduğuna karar verir. ‘Titan’ adlı bu kahraman önceleri Metro Man’den çok daha büyük, çok daha iyi ve çok daha güçlü olacağına söz verse de, kötü adam olmanın iyi adam olmaktan çok daha keyifli olduğunu düşünmeye başlaması uzun sürmeyecektir.

Titan, dünyaya hükmetmek değil onu yok etmek ister. Artık Megazeka bir yol ayrımındadır: Kendi yarattığı şeytani yaratığı yenebilecek midir? Dünyanın en zeki adamı, bu defa da zekice bir karar verebilecek midir? Bu kötü ruh, kendi hikayesinin kahramanı olabilecek midir?

megazeka 1080p indir

 

Turbobit – GDrive – Mediafire – Megaup


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Megazeka İndir 2010 Türkçe Dublaj 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Megazeka İndir 2010 Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
Megazeka İndir 2010 Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR