Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Mad Max Öfkeli Yollar İndir

Mad Max Öfkeli Yollar İndir 2015 Türkçe Dublaj 1080pMad Max Öfkeli Yollar İndir

Mad Max Öfkeli Yollar İndir 2015 Türkçe Dublaj 1080p

Mad Max Öfkeli Yollar İndir, orjinal ismi Mad Max Fury Road olan filmi türkçe dublaj seçeneğiyle tek link olarak ve full hd 1080p kalitesinde ücretsiz indirebilirsiniz.  Mad Max: Fury Road’da, zorlu geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de bir biçimde kendini Furiosa isimli liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasında bulur. 

Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar ve Joe kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir. Post-apokaliptik türünün yaratıcısı ve efsanevi “Mad Max” filmlerinin ardındaki usta yönetmen George Miller’ın bir kez daha yönetmen koltuğunda oturduğu Mad Max: Fury Road geri dönüyor! Charlize Theron ve Tom Hardy’nin rol aldığı film, serinin dördüncü bölümü.

Filmin diğer başrollerinde; Nicholas Hoult, Hugh Keays-Byrne, Nathan Jones, Josh Helman, Rosie Huntington-Whiteley, Riley Keough, Zoë Kravitz yer alıyor. Yılın en fazla beklenen filmlerinden olan Mad Max: Fury Road geleceğin dünyasında futuristik çizgisiyle dikkat çeken film bilhassa set dizaynı ile göz doldurdu bile.

Mad Max Fury Road Tek Link indir

TurbobitGDriveMegaup


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Mad Max Öfkeli Yollar İndir 2015 Türkçe Dublaj 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Mad Max Öfkeli Yollar İndir 2015 Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
Mad Max Öfkeli Yollar İndir 2015 Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR