Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
knock down the house indir

Knock Down the House İndir – 1080p Türkçe Dublaj 2019Puan:

knock down the house indir

Knock Down the House İndir – 1080p Türkçe Dublaj 2019

Eşitlik Savaşçısı İndir, Alexandria Ocasio-Cortez, finansal krizin ortasında kalınca bir restoranda çift vardiyalı çalışmak zorunda kalır. Amy Vilela ise, Amerika’nın saçma sağlık sistemine karşı hissettiği öfkeyle ne yapacağını bilemez duruma gelir. Cori Bush ise, silahsız bir siyahi adam polis tarafından vurulunca sokaklara çıkar. Paula Jean Swearengin, dostları ve ailesinin acı çekerek kömür endüstrisinin çevresel etkileri yüzünden ölmesinden bıkar. Amerikan siyasetinde tarihsel bir oynama olduğu anda, bu dört kadın hayatlarını ve ülkelerini sonsuza dek değiştirecek bir yolculuğa çıkarak savaşmaya karar verir. Büyük kaynaklara sahip siyasetçilere kafa tutan bu dört kadının yaşadıklarını izleyeceğiz.

IMDB 6.4 puana sahip bu Belgesel türündeki filmin yönetmenliğini Rachel Lears yapıyor. Oyuncular arasında yukarıdaki açıklamadaki Alexandria Ocasio-Cortez, Amy Vilela, Cori Bush ve Paula Jean Swearengin gibi isimler yer alıyor. 2018 yapımı Knock Down the House isimli Belgesel’i Full HD 1080p kalitesinde dual tr-en Türkçe Dublaj dilinde Tek Link indirebilirsiniz.

knock down the house full hd knock down the house dual tr-en knock down the house 1080p knock down the house türkçe dublaj

Turbobit – GDrive – Megaup – Uptobox – Letsupload – Mega


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Knock Down the House İndir – 1080p Türkçe Dublaj 2019.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Knock Down the House İndir – 1080p Türkçe Dublaj 2019 BENZER İÇERİKLER
Knock Down the House İndir – 1080p Türkçe Dublaj 2019 YAPILAN YORUMLAR