Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kalk Gidelim Tüm Bölümler İndir

Kalk Gidelim 48. Bölüm İndir Full HD 1080p (08.12.2018)

  • Ana Sayfa
  • Genel
  • Kalk Gidelim 48. Bölüm İndir Full HD 1080p (08.12.2018)

Kalk Gidelim 48. Bölüm İndir Full HD 1080p (08.12.2018)

Kalk Gidelim 48. Bölüm İndir, dizinin 8 aralık 2018 tarihinde yayınlanan 48.Bölümünü full hd 1080p kalitesinde tek parça olarak ücretsiz indirebilirsiniz.Kalk gidelim’de kriz masası kuruluyor. Çocukların ortadan kaybolması aileleri endişelendiriyor. Seyfettin, kızlarla damatların kaçamayacağını düşünsede, olay dalga dalga yayılmaya devam ediyor.
Son bölümde; Mustafa Ali ve Seyfettin, eşlerine yalan söyleyip bir de yüzüne gözüne bulaştırdıkları için Sevda ve Nurcan tarafından evden kovulurlar. Diğer yandan Halil de Nuriye’nin bir lafına darılınca soluğu abilerinin yanısıra alır. Sevda, Nurcan, Nuriye evde kadın kadına rahat ederiz kocalarımız burunları sürtünce esasen pişman olup geri gelirler diye düşünürken erkekler cephesinde ise durum farklıdır. Seyfettin denetimi ele alıp Sevda’ya nispet yapınca durum gitgide farklı bir hal almaktadır. Halim, Duru’nun penceresi önüne gizlice gelip yakalanan Veli Demir meselesinde ise gayet nettir. Neden orda olduğunu söyleyene kadar Duru ile görüşmeyecektir. Şakir ise Dudu’yla barışmak, için türlü Romantik yollar dener.

En büyük yardımcısı ise Veli olacaktır. Muhtar oğlunun adam olması için kahvehaneyi Meryem’den satın almak ister. Meryem’in şartı şattır ve Sadık da o kahveden ekmek yemedikçe satmayacaktır. Muhtar da Sadık’ı ikna etmek için çeşitli yollar denemeye koyulur. Meryem’in asıl meselesi ise Ercan’dır. Göz hapsine aldığı Ercan’ı Nurcan meselesinde iyice sıkıştırırken Ercan ise yeni bir vurgun yapmak için kolları çoktan sıvamıştır bile… Ercan’ın vurgun yapmak için kendisine seçtiği hedef ise Dal Ailesinin süt çiftliğidir.

Kalk Gidelim 48. Bölüm indir

 

TurbobitGDriveCloudYandex

Kalk Gidelim 48. Bölüm İndir Full HD 1080p (08.12.2018) YAPILAN YORUMLAR