Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kaçış İndir

Kaçış İndir 2011 Türkçe Dublaj 720p

Film İndir

Filmi İndir

Dosya Adı: Kaçış İndir 2011 Türkçe Dublaj 720p.mp4
Dosya Boyutu: 1.86 GBKaçış İndir

Kaçış İndir 2011 Türkçe Dublaj 720p

Kaçış İndir,  orjinal ismi Abduction  olan filmi türkçe dublaj seçeneğiyle tek link olarak ve full hd 720p kalitesinde ücretsiz indirebilirsiniz.

 Genç bir delikanlı olan Nathan ve arkadaşı Karen bir gün internette kayıp ya da kaçırılan çocukların listelendiği bir site ile karşılaşırlar. Çocukların fotoğraflarını yaşlandırma yöntemi ile değiştiren çift, çocuklardan birinin Nathan’ın ufaklüğüne benzediğini keşfederler. Siteyi kuran kişilerle iletişime geçen Nathan, Avrupa’da yaşayan bir kişi ile görüşür. Bu arada uzun yıllardan beri anne ve babası olarak tanıdığı ebevyenlerinden gerçeği öğrenmek isteyen Nathan için işler hiç de beklediği gibi gelişmeyecektir.

Peşinde bir anda eli silahlı katiller, iyi eğitimli suikastçiler belirir. Hepsinin tek hedefi ise Nathan’ı ele geçirmektir. Gerçeği ortaya çıkartmak daha fazla insanın canına mal son derece Nathan hayatta güvenebileceği tek insan olan Karen ile köşe bucak kaçmaya başlar…

Başrollerini Taylor Lautner ve Lily Collins’in paylaştığı filmin yönetmenliğini daha önce Hızlı ve Öfkeli 2, Shaft, Boyz n the Hood gibi aksiyon dolu yapımlara da imza atmış olan John Singleton üstleniyor. Senaryoda ise Shawn Christensen’ın imzası var.

Kaçış-film indir

TurbobitGDriveCloudMegaup


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Kaçış İndir 2011 Türkçe Dublaj 720p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Kaçış İndir 2011 Türkçe Dublaj 720p BENZER İÇERİKLER
Kaçış İndir 2011 Türkçe Dublaj 720p YAPILAN YORUMLAR