Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
John Wick 3 Parabellum İndir

John Wick 3 Parabellum İndir – 2019 Türkçe Dublaj 1080pJohn Wick 3 İndir

John Wick 3 İndir

John Wick 3 Parabellum İndir – 2019 Türkçe Dublaj 1080p

IMDB: John Wick 3 Parabellum

John Wick 3 İndir, 2019 yapımı aksiyon, gerilim türündeki filmi sitemizden DUAL Türkçe Dublaj + Türkçe Altyazılı seçeneğiyle Tek Parça olarak ve Full HD 1080p kalitesinde ücretsiz indirebilirsiniz. John Wick iki nedenden dolayı firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, bütün hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir.

Eminim Derek Kolstad da John Wick karakterini ilk yarattığında bu kadar tutulacağını tahmin etmiyordu. Ancak üçüncü filmi bile geldi. Ve üçüncü filmde hikayenin oldukça derinleştiğini ve her şeyin netleştiğini güzelleştiğini görebiliyoruz. Filmde her eylem var. Korku, Komedi, Aksiyon, Gerilim hatta Dram. Bu filmde oldukça fazla aksiyon var. Düşmanlar daha da artmış. Hatta aşağıda filmin ekran görüntülerinde göreceksiniz, atla kaçış sahnesi bile var! John Wick 3 Parabellum filmi 2 saat 10 dakika sürüyor ve filmin sonuna kadar aralıksız bir eylem işleniyor. Ayrıca John Wick hakkında yeni ve ilginç detaylar da öğreneceksiniz. Filmin çekimleri ve açıları gerçekten muazzam. Dövüşler için tercih edilen mekanlar oldukça güzel. Keanu Reeves her zamanki gibi cool karakterini yansıtıyor. Üçüncü seride yeni karakterler de karşımıza çıkıyor. Örneğin Halle Berry, Sofya karakterini canlandırıyor. Mark Dacascos ise Zero karakterini. Sofya karakterini kesinlikle seveceksiniz. Halle güzel iş çıkarmış. Zero karakteri ise ana kötü karakterlerden biri. John Wick severler ve aksiyon severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir film. John Wick 3 İndir Parabellum Ücretsiz bir şekilde sizlerle.

Serinin önceki filmlerini izlemediyseniz John Wick Boxset İndir konusuna giderek John Wick 1 ve 2 filmlerini indirebilirsiniz.

TÜRKÇE DUBLAJ ORİJİNAL HALİ EKLENDİ!

john wick 3 parabellum türkçe dublaj

john wick 3 parabellum türkçe dublaj

john wick 3 parabellum türkçe altyazılı

john wick 3 parabellum türkçe altyazılı

john wick 3 parabellum izle

john wick 3 parabellum izle

john wick 3 parabellum 1080p

john wick 3 parabellum 1080p

GDrive – Mega – Letsupload

 

 


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
John Wick 3 Parabellum İndir – 2019 Türkçe Dublaj 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
John Wick 3 Parabellum İndir – 2019 Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
John Wick 3 Parabellum İndir – 2019 Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR