Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Herkül Efsane Başlıyor İndir

Herkül : Efsane Başlıyor İndir 2014 Türkçe Dublaj 1080pHerkül Efsane Başlıyor İndir

Herkül : Efsane Başlıyor İndir 2014 Türkçe Dublaj 1080p

Herkül Efsane Başlıyor İndir, orjinal ismi The Legend of Hercules olan filmi türkçe dublaj seçeneğiyle tek link olarak ve full hd 1080p kalitesinde ücretsiz indirebilirsiniz.Tarihin en ünlü mitolojik kahramanlarından biri olan Herkül, izleyicisiyle 3D formatında buluşacağı bu yapımda yabancılarla dolu, tekinsiz bir dünyada zorlu bir maceraya atılıyor. Milattan önce 1200 yılında, antik Yunan kentlerinden birindeyiz.

Dünyada yaşayan kraliçelerden biri, Zeus’un cazibesine kapılır ve ondan bir çocuğu olur. Herkül adını verdikleri bu prens için öngörülen kaderde, zalim kralın hanedanlığını sona erdireceği ve şehre düzen getireceği bulunmaktadır. Aradan yıllar geçer, kim olduğunu ve aslen nereden geldiğini bilmeyen Herkül’ün istediği tek şey Girit prensesinin aşkına karşılık vermesidir; fakat hoş prensesin daha önce kardeşine söz vermiş olması işleri karıştırır. Herkül tam da bu esnada gerçek kimliği ve kaderiyle yüzleşir. Artık önünde iki yol vardır. Herkül, ya aşkına sahip çıkıp hoş prensesle kentden kaçmak veya daha önce çizilmiş olan kaderini takip edip bir kahraman olmayı seçmek zorundadır. Kahramanlığa giden yol ise yabancıların tahmin edilemez tuzakları ve tanrıların gazabıyla doludur.

Kaynağını mitolojik hikayeler ve efsanelerden alsa da işin fantastik boyutundan ziyade gerçekçi ve insan yanına yoğunlaşan yapımın yönetmen koltuğunda Die Hard 2 filminin yönetmeni Renny Harlin bulunuyor. Filmin başrollerini ise Kellan Lutz, Scott Adkins ve Gaia Weiss paylaşıyor.

Herkül-Efsane-Başlıyor-1080p

TurbobitGDriveCloudMegaup


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Herkül : Efsane Başlıyor İndir 2014 Türkçe Dublaj 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Herkül : Efsane Başlıyor İndir 2014 Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
Herkül : Efsane Başlıyor İndir 2014 Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR