Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
HERE WeGo apk indir

HERE WeGo Apk İndir Offline Gps v2.0.12810Puan:

HERE WeGo apk indir

HERE WeGo Apk İndir Offline Gps v2.0.12810

HERE WeGo Apk İndir , Nokia’nın harita ve GPS için kendi referans aracını oluşturma projesi sonunda gerçek oldu. HERE Maps, temiz kullanıcı arayüzü ve çevrimdışı kullanımda harita indirme becerisi gibi güçlü yönleriyle Android için Google Maps’e bir alternatif olarak hizmet etme amacını taşır.

Uygulama birçok farklı bölgeyi görüntülemenize ve farklı bilgi kaynaklarına başvurmanıza izin verir, ister klasik haritaların ve ana yolların görünümü, gerçek zamanda yenilenmiş bir trafik görüntüleyicisi ile dilerseniz bölgedeki binaların bütününün 3D görüntüleriyle, ikinci özellik şu anda yalnızca belli kentlerde mevcuttur.

Şüphesiz ki en büyük kazanımı telefonunuzda bir internet bağlantısı olmadığında da çalışabiliyor olması, bu da size belirli bir kent veya bölgedeki bütün coğrafi bilgileri bireysel paketlerle indirmenize izin verir. Buna benzer biçimde, tarayıcınız için ek ses paketleri de indirebilirsiniz.

Ayrıca,en beğendiğiniz yerleri kaydetmek için mağaza ve hizmet arama çubukları gibi diğer araçları da içerir ve hepsi de mahalli ulaşım hizmetleri ile tamamıyla entegredir, bu da size yalnızca istediğiniz yere gitmenin en iyi yolunu sunmakla kalmaz bunun yanı sıra otobüs ve metroyu ne kadar süre beklemeniz gerektiğini de gösterir.

HERE-WeGo-apk

Turbobit – GDrive – Mediafire – Megaup

 


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
HERE WeGo Apk İndir Offline Gps v2.0.12810.APK

Rar şifresi: indir.cafe
HERE WeGo Apk İndir Offline Gps v2.0.12810 BENZER İÇERİKLER
HERE WeGo Apk İndir Offline Gps v2.0.12810 YAPILAN YORUMLAR