Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Game of Thrones Conquest Apk İndir

Game of Thrones Conquest Apk İndir Full v2.2.234845Game of Thrones Conquest Apk İndir

 Game of Thrones Conquest Apk İndir Full v2.2.234845

Game of Thrones Conquest Apk indir, oyuncuların Games of Thrones‘un geçtiği hayali bir kıta olan Westeros’ta bulunan iktidar evlerinden birine katıldığı bir strateji oyunudur. Göreviniz tarafınızı seçmek ve tacı ele geçirmek için gerektiğinde dişe diş çarpışmaktır.

Bu tür oyunlarda olduğu gibi Game of Thrones: Conquest‘in oyun planı: kentinizde, hammadde ve diğer kaynakları elde etmek için gerekli olan farklı binaları inşa etmektir. Örneğin, tahıl üretmek ve birliklerinizi beslemek için çiftliklere ihtiyacınız olacaktır. Ama bunun yanı sıra söz konusu birlikleri işe almak için bir kaleye ihtiyacınız vardır.

Oyunun genel haritasından, diğer oyuncuların kentlerine bir göz atabilir veya diğer evlere karşı savaşmak için ordularınızı gönderebilir veya White Walkers gibi ürkütücü düşmanlara karşı savaşabilirsiniz. Ayrıca, diğer oyuncularla ittifaklar kuracak ve kazancınızın karını paylaşacaksınız.

Game of Thrones: Conquest tabii ki tanınmış TV şovunun hayranları arasında tanınmış olacak keyifli bir yönetim strateji oyunudur. Oyunun resmi lisansı vardır ve bugünün yıldızları tarafından seslendirilen müzikleri ve oynanılan rolleri ile dikkat çeker. Oyunu full apk olarak indirip hemen oynayabilirsiniz.

Game-of-Thrones-Conquest-Apk-ss

Turbobit – GDrive – Mediafire – Megaup

 


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Game of Thrones Conquest Apk İndir Full v2.2.234845.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Game of Thrones Conquest Apk İndir Full v2.2.234845 BENZER İÇERİKLER
Game of Thrones Conquest Apk İndir Full v2.2.234845 YAPILAN YORUMLAR