Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
focus indir

Focus İndir 2015 Türkçe Dublaj 1080p Dualfocus indir

Focus İndir 2015 Türkçe Dublaj 1080p Dual

Focus İndir,  türkçe ismi Fokus olan filmi dual tr-en türkçe dublaj seçeneğiyle tek link olarak ve full hd 1080p kalitesinde ücretsiz indirebilirsiniz. Nicky zamanının en usta dolandırıcılarından biridir. Bir gün Jess Barrett adında genç hoş ve çekici bir kadın ile yolları kesişir. Sıradan bir kadın olmayan Jess, soygun konusu ile ilgili en az Nicky kadar önemli bir potansiyel barındırmaktadır.

Acar dolandırıcı Nicky’nin, bir yandan acemi Jess’e işin inceliklerini öğretirken. Diğer taraftan da genç kadını tedirginlik verici bir biçimde yaklaşma girişimi başarısız bir şekilde sonlanır. Nicky ilişkiyi birden bire keserek Jess’ten uzaklaşma kararı alır. Üç yıl sonra, Jess, artık etkin bir femme fatale olmuş ve Buenos Aires’te yüksek bahisli araba yarışları camiasında sözü geçen biri haline gelmiştir. Jess, Nicky’nin en son ve son derece tehlikeli tezgahının en kritik noktasında onun planlarını alt üst eder ve Nicky’nin dünyasını karartır.

Will Smith’in acemi dolandırıcı Jess’e karşı duygular besleyen tecrübeli aldatmaca ustası Nicky’yi canlandırdığı film, aksiyon dozu yüksek bir aşk hikâye süne ev sahipliği yapıyor.

 

Turbobit – GDrive – Cloud – Megaup


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Focus İndir 2015 Türkçe Dublaj 1080p Dual.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Focus İndir 2015 Türkçe Dublaj 1080p Dual BENZER İÇERİKLER
Focus İndir 2015 Türkçe Dublaj 1080p Dual YAPILAN YORUMLAR