Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
File Commander Premium Apk İndir

File Commander Premium Apk İndir Full v5.8.30011Puan:

File Commander Premium Apk İndir

File Commander Premium Apk İndir Full v5.8.30011

File Commander Premium Apk İndir, telefonunuzda hatta Google Drive, DropBox, Box veya SugarSync gibi harici servislerde depolanan dosyalarınıza ulaşabileceğiniz ve yönetebileceğiniz Android için bir dosya yönetim aracıdır.

File Commander vasıtası ile Android cihazınızın belleğinden herhangi bir dosyayı kopyalayabilir, yapıştırabilir, kesebilir ve taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda yerel bir ağ hatta bir FTP bile kullanabilir ve bunların hepsini aynı ara yüzden yapabilirsiniz.

Herhangi bir dosyanın içerisinde iyi bir dosya menajerinden beklediğiniz tüm özellikleri bulacaksınız. Resimlerin ve videoların ufak ön izlemelerini görebilir ve tek bir hareketle tüm dosyaları seçme veya farklı ölçütlere göre dosyaları organize etme opsiyonuna sahip olursunuz.

File Commander kolaylığı ve çekici ara yüzü ile ünlü kusursuz bir dosya yönetim aracıdır. Sadece çok özellik sunan bir uygulama değil bunun yanı sıra Android telefonunuzu yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip bir araçtır. Uygulamayı sitemizde Full Premium Apk olarak indirebilirsiniz.

File-Commander-Premium-Apk-full

GDrive – Megaup – Uptobox – Letsupload


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
File Commander Premium Apk İndir Full v5.8.30011.APK

Rar şifresi: indir.cafe
File Commander Premium Apk İndir Full v5.8.30011 BENZER İÇERİKLER
File Commander Premium Apk İndir Full v5.8.30011 YAPILAN YORUMLAR