Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
fifa 16 indir

FIFA 16 İndir Full Türkçe PC

Oyun İndir

Oyunu İndir

Dosya Adı: FIFA 16 İndir Full Türkçe PC.rar
Dosya Boyutu: 5 GBfifa 16 indir

FIFA 16 İndir Full Türkçe PC

Fifa 16 İndir , sitemizden full türkçe olan pc versiyonu tek link olarak ücretsiz indirebilirsiniz. sahanın her yerine getirdiği yeniliklerle dengeli, gerçek ve heyecan dolu ve kendi stilinizde oynamanızı sağlayan bir futbol tecrübesi sunuyor. Defans çeviklik özelliği 1’e 1’lere denge getiren 25 değişiklikten oluşuyor. Futbolcular daha fazla hareket özgürlüğüyle en hızlı ve en yetenekli hücumcuları takip edebilecek. Yeni müdahale çeşitleriyle artık defansta daha çok çeşitlilik var. Artık takım durumunda savunma yapan takım arkadaşlarınız sahadaki tehlikeli boşlukların daha farkında olacak. Rakip yine de durdurulmazsa savunmanın son hattı çok daha sağlam. Kaleci hareketleri vasıtası ile savunma hattına güven duyacaksınız.

Oyun kurmak Fifa 16’da oldukça önemli; orta sahanın denetimi artık sizde. Top kesme zekası vasıtası ile takım arkadaşlarınız kesilmesi zorunlu tehlikeli pkatiyenrı kesmeye çalışacak ve sahanın ortasında kıran kırana bir mücadele ortaya çıkacak. Hücum açısındansa adrese teslim pkatiyenr devrim yaratıyor. Topu takım arkadaşınızla buluşturmak için net ve isabetli paslar atabileceksiniz. Yeni pkatiyenşmada risk ve ödülün olduğu daha dengeli bir orta saha sizi bekliyor.

Dinamik orta saha özelliği ile çift ya da üç kez dokunarak yapılan ortaları, defansın arkasına düşecek kavisli ve hücumcuların koşularına makul hale dönüştürüldü. Boş alan yaratmak için çalışmanız gerekecek yarattığınızda da futbolcular koşularını gelen topa göre ayarlayacak. Bunun olumlu sonucu ise daha çok isabet.

fifa-16-full indir

Turbobit – GDrive – Free.fr


OYUNU İNDİR
FIFA 16 İndir Full Türkçe PC

Rar şifresi: indir.cafe
FIFA 16 İndir Full Türkçe PC YAPILAN YORUMLAR