Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
dream league soccer 2018 apk indir

Dream League Soccer 2019 Apk İndir Full Para Hileli v6.12Puan:

dream league soccer 2018 apk indir

Dream League Soccer 2019 Apk İndir Full Para Hileli v6.12

Dream League Soccer 2019 Apk İndir, Avrupa’dan çeşitli takımların yarıştığı hayali bir ligin en alt sırasında mütevazı başlangıçlarla oyuna başlayan takımınızı zafere taşıyacağınız bir futbol oyunudur.

Oyuna başladığınızda ekipmanlarınızı tasarlamanız, bir takım ismi ve bir kaptan seçmeniz gerekir. Tüm bunları tamamladığınızda, daha çok hak iddia etmek ve daha fazla zafer kazanmaya başlamak için yenmeniz gereken sıradan takımlara karşı bir ligde oynamaya başlayabilirsiniz.

Maceranız sırasında takımınızı farklı açılardan da yönetebilirsiniz: stadyumu geliştirmek, yeni stratejiler denemek, sözleşmeler yapmak, oyun dizilimi için durumu kontrol etmek. Hepsi maçın gidişatını etkiler.

Fakat gerçek eğlence, oyun simülatörü girdiğinde başlar. Sadece üç tuşa sahipsiniz: pas atma, topa vurma ve görkemli oyun kurgusundan keyif almak için ihtiyacınızdan çok daha çoğuna sahip olacağınız orta vuruş. Tüm bu seçeneklerle defans yapabilir, pas atabilir, sahada top sürebilir, gol atmak için topa plase yapabilirsiniz. Kısacası, bu üç tuşla beraber futbol oynayabilirsiniz.

Dream League Soccer, Android için tasarlanmış görkemli bir futbol oyunudur. Eğlenceli bir oyun kurgusuna, iyi grafiklere ve sayısız ünlü takım ve oyunculara sahiptir.

dream-league-soccer-2018-apk-sınırsız para

GDrive – Megaup – Letsupload


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Dream League Soccer 2019 Apk İndir Full Para Hileli v6.12.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Dream League Soccer 2019 Apk İndir Full Para Hileli v6.12 BENZER İÇERİKLER
Dream League Soccer 2019 Apk İndir Full Para Hileli v6.12 YAPILAN YORUMLAR