Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dragon Ball Legends APK İndir

DRAGON BALL LEGENDS Apk İndir Full v1.11.0

Dragon Ball Legends APK İndir

DRAGON BALL LEGENDS Apk İndir Full Hile v1.11.0

Dragon Ball Legends Apk İndir, Akira Toriyama‘nın çalışmalarındaki en ikonik karakterlerden biri olduğunuz ve inanılmaz 3D savaşlara katıldığınız Dragon Ball manganimelerini temel alan bir video oyunudur.

Savaşlar anlık gerçekleşir, böylece karakterleriniz engelleri aşarken, saldırırken, hareket ederken onları doğrudan kontrol edebilirsiniz. Bununla beraber, eylemler bunun yanı sıra enerji gereksinimlerine sahip bir dizi kartla belirlenir ve bu da savaşlara stratejik bir etken katmaktadır.

Dragon Ball Legends‘ta dünyanın dört bir yanısıran oyuncularla online savaşabilirsiniz. Mücadeleleri atlattıkça, her ne kadar Toriyama tarafından yeni hikâye lerde yalnızca oyun için geliştirilmiş daha önce hiç görmediğiniz karakterler olsa da, Goku, Vegeta ya da Trunks gibi yeni ünlü dövüşçülerin kilidini açabilirsiniz.

Dragon Ball Legends, masaüstü versiyonlarından harika karakter dizaynı ve animasyonlar ve yakın plandaki üçüncü şahıs bakış açısına sahip oyun planı gibi çoğu özellik ödünç almış harika bir dövüş oyunudur. Oyunu sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

DRAGON BALL LEGENDS Apk İndir

GDriveCloudYandex

DRAGON BALL LEGENDS Apk İndir Full v1.11.0 YAPILAN YORUMLAR