Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Deezer Music Premium apk indir

Deezer Music Premium Apk İndir Full MOD v6.1.2.102

APK İNDİR
Deezer Music Premium Apk İndir Full MOD v6.1.2.102Deezer Music Premium apk indir

Deezer Music Premium Apk İndir Full MOD v6.1.2.102

Deezer Music Premium apk indir, yirmi milyondan fazla şarkıyı tamamıyla para ödemeden telefonunuzdan dinlemenizi sağlayan bir uygulamadır.

Deezer, internetten basitçe ve kısa sürede bedava müzik arayan kişiler arasında popüleritesini kazanmaya başlamış, eski ismiyle ‘Blogmusik’ olan ve ‘indirmeden’ bedava müzik dinleme keyfini sunan ilk internet sitelerinden biriydi.

Asıl fark ise artık Deezer yalnızca kullanıcılar tarafından yüklenmiş şarkıları para ödemeden indirmeniz için bir liste sunmuyor, bunun yanı sıra bütün sanatçılara internet sitesini açıyor ve Web uygulaması yoluyla müziklerini tanıtmak isteyen kişileri etiketliyor.

Android için tasarlanmış bu dikkat çekici uygulamanın içinde, kendi çalma listenizi oluşturabilir ve istediğiniz zaman dinlemek istediklerinizi seçebilirsiniz, tabi ki iyi bir internet bağlantınız olması şartıyla. Ancak, kendi koleksiyonunuza ekleyip şarkıları istediğiniz yerde dinlemek için MP3 dosyası olarakta yükleyebilirsiniz.

Deezer ilaveten kendi şahsi radyonuzdakine benzer biçimde yeni şarkıcıları da dinleme olasılığı sunar. Otuzdan fazla radyo teması olmasından bahsetmeye gerek yok.

Deezer Music Premium APK

Turbobit – GDrive – Mediafire – Megaup

 

 

APK İNDİR
Deezer Music Premium Apk İndir Full MOD v6.1.2.102


Rar şifresi: indir.cafe
Deezer Music Premium Apk İndir Full MOD v6.1.2.102 BENZER İÇERİKLER
Deezer Music Premium Apk İndir Full MOD v6.1.2.102 YAPILAN YORUMLAR