Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
cep herkülü naim süleymanoğlu indir

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu İndir – 2019 Sansürsüz 1080pcep herkülü naim süleymanoğlu indir

cep herkülü naim süleymanoğlu indir

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu İndir – 2019 Sansürsüz 1080p

IMDB: Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu İndir, hemen hemen herkesin tanıdığı ülkemiz ve dünya tarihi adına, adını altın harflerle yazdırmış olan efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun yaşamını anlatan bir filmdir. Naim, daha henüz 15 yaşındayken ilk Dünya Rekoru’na imza atmıştır. Ve spor kariyerine 7 Dünya Rekoru, 6 Avrupa Şampiyonluğu, 7 Dünya Şampiyonluğu ve üç farklı olimpiyat ile kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya ve daha birçok başarılar sığdırmıştır. Cep Herkülü lakabıyla tanıdığımız Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan film, 2019 yılında gösterime girdi. Filmde Süleymanoğlu‘nu Hayat Van Eck canlandırıyor.

Böyle filmlerin çıkması insanın göğsünü kabartıyor. Çünkü bu gerçekten bir efsanenin gerçek bir hikayesi. Ve Türk tarihinin en başarılı hikayelerinden birisi. Gerçekten oldukça etkileyici ve dramatik bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Her şey doğru miktarda kullanılmış filmde. Bu da abartıya kaçma gibi bir durumu ortadan kaldırmış. Nostaljik anlamda tatmin edici, müzik seçimleri oldukça iyi, görseller etkileyici ve oyunculuklar harikaydı. Hayat Van Eck, gerçekten Naim’e benziyor ve bu filme daha da tat katmış. Filmde anlatılan olaylar tarihsel olduğu kadar yüzde yüz gerçek. Senaryo kaleme alınırken detayları ile yazılmış. Hem genç hem de yetişkin Naim’in performansı harikulade. Sahnelerde kullanılan şarkılar insanı geçmişe götürüyor. Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu 1080p olarak izlemek istediğinize eminim. Gerçekten izlerken göğsünüz kabaracak ve geçmişe döneceksiniz.

2019 yılında gösterime giren ve şuan 8.8 IMDB puanına sahip Biyografi, Dram ve Spor kategorilerindeki filmin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu üstleniyor. Filmin senaryosu ise Özer Feyzioğlu ve Barış Pirhasan’a ait. Oyuncular arasında Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun ve İsmail Hacıoğlu gibi isimler yer alıyor. Filmi Full HD 1080p kalitesinde Sansürsüz bir şekilde tamamen Ücretsiz olarak Tek Parça seçeneğiyle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu İndir ve izle.

Diğer yerli yapım filmlere göz atmak için Yerli Film İndir kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

cep herkülü naim süleymanoğlu izle

cep herkülü naim süleymanoğlu izle

cep herkülü naim süleymanoğlu sansürsüz

cep herkülü naim süleymanoğlu sansürsüz

cep herkülü naim süleymanoğlu tek parça

cep herkülü naim süleymanoğlu tek parça

cep herkülü naim süleymanoğlu 1080p

cep herkülü naim süleymanoğlu 1080p

FİLM ÇIKTIĞINDA EKLENECEK.

 


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu İndir – 2019 Sansürsüz 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu İndir – 2019 Sansürsüz 1080p BENZER İÇERİKLER
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu İndir – 2019 Sansürsüz 1080p YAPILAN YORUMLAR