Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
çarpışma tüm bölümler indir full hd 1080p

Çarpışma 3.Bölüm İndir Full HD 1080p (06.12.2018)

  • Ana Sayfa
  • Genel
  • Çarpışma 3.Bölüm İndir Full HD 1080p (06.12.2018)

çarpışma tüm bölümler indir full hd 1080p

Çarpışma 3.Bölüm İndir Full HD 1080p (06.12.2018)

Çarpışma 3.Bölüm İndir, dizinin 6 aralık 2018 tarihinde yayınlanan 3.Bölümünü full hd 1080p kalitesinde tek parça olarak ücretsiz indirebilirsiniz.Kadir, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli’ye ulaşmaya çalışır.Veli’nin bir nevi imzası niteliğini taşıyan madalyonu gören Kadir allak bullak olur. Zeynep’e Veli’nin bir fotoğrafını gösterir ve kızını kaçıranın o olup olmadığını sorar.

Zeynep, Veli’yi tanır. Kadir, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli’ye ulaşmaya çalışır. Bu sırada Zeynep ise mahkeme kararı ile ev hapsine alınır. İhanet şüphesine düşen Kerem, Yakup ve Meral’in izini sürer. Aynı anlarda Cemre de kendisini yaralayan ve aracına çarpan Kerem’in resmini emniyette Kadir’e gösterir. Şoke olan Kadir eliyle koymuş gibi Kerem’i bulur. Kadir, Kerem’e yardımcı olmak için ondan her şeyi anlatmasını ister ancak Kerem’in ağzını bıçak açmaz. Cemre teşhiş için Kerem’le yüz yüze, göz göze gelir. Kerem’in yakalanması Belma ve Demir’i artık daha fazla kaygılandırmaktadır. Yasak aşklarının ifşa olmaması için atılımlar yaparlar ancak Belma hiç beklemediği yerden vurulur. Cemre, yanıtını en fazla merak ettiği ‘neden geri döndün?’ sorusunu Kerem’e sorar. Kerem’in yanıtı ve anlattıkları karşısında ise buz keser.

Veli’yle olan eski defterlerin tekrar açıldığını anlayan Kadir, onu nerede bulacağını artık bilmekte ancak Veli’nin kuracağı tuzağı bilmemektedir.‘Çarpışma’, keskinleşen çatışmaları, stresi yüksek sahneleri ve yeni sürprizleriyle izleyicilerini yine ekrana kilitleyecek.

 

Çarpışma 3.Bölüm İndir

 

TurbobitGDriveCloudYandexDosyaUpload

Güncellendi

Çarpışma 3.Bölüm İndir Full HD 1080p (06.12.2018) YAPILAN YORUMLAR