Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Candy Crush Saga apk indir

Candy Crush Saga Apk İndir Full Mega Hileli v1.152.0.1Puan:

Candy Crush Saga apk indir

Candy Crush Saga Apk İndir Full Mega Hileli v1.152.0.1

Candy Crush Saga Apk indir, en az 200 seviye sürecek şekerli maceramızda ilerlerken farklı renklerdeki şekerleri bir araya getirerek zincirler yaratmak ve onları yok etmek zorunda olduğumuz sosyal dokunuşu olan kusursuz bir puzzle oyunudur.

Candy Crush Saga‘nın öğrenilmesi çok basittir yalnız gittikçe zorlaşır. Bu nedenle oyunu, küçükler renkli grafikleri ve kolay hareketleri, büyükler ise renkli şekerleri eşleştirmekten öte ilerledikçe meydan okumanın artmasından kaynaklı severler.

Candy Crush Saga farklı oyun modları sunar.Bunların arasında the major campaign ilerleme kaydedebilmek için tamamlamak zorunda olduğumuz bir seri objeden oluşan yüzden çok farklı seviye önermesiyle dikkat çeker. Yine de the Jelly, Ingredients veya Candy Order modlarıda iyi dozajda keyiflidir.

Candy Crush Saga’daki iki önemli nokta resim açılardır: parlaklık ve renklilikle beraber Facebook’taki arkadaşlarımızla müsabakamızı ve onların nasıl olduğunu görmemizi sağlayan sosyal bağlantısıdır. Oyunun güncel ve hileli versiyonunu sunduğumuz bu konuda “Candy Crush Saga Sınırsız Can Hilesi, Tüm kilitleri Açma ve Güçlendirici Hilesi” bulunmaktadır.

Candy Crush Saga Apk İndir ss

Turbobit – GDrive – Mediafire – Megaup

 

 


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Candy Crush Saga Apk İndir Full Mega Hileli v1.152.0.1.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Candy Crush Saga Apk İndir Full Mega Hileli v1.152.0.1 BENZER İÇERİKLER
Candy Crush Saga Apk İndir Full Mega Hileli v1.152.0.1 YAPILAN YORUMLAR