Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Brightburn Şeytanın Oğlu indir

Brightburn Şeytanın Oğlu İndir – 2019 Türkçe Altyazılı 1080pBrightburn Şeytanın Oğlu indir

Brightburn Şeytanın Oğlu İndir – 2019 Türkçe Altyazılı 1080p

Brightburn Şeytanın Oğlu İndir, normalde süper kahraman filmlerinde gökten bir bebek düşer ve onu bulan aile tarafından büyütülür. Büyüyünce süper güçlerinin farkına varan bu kişi kendini insanlığı kurtarmaya adar. Peki ya tam tersi olursa ne olur? Uzaydan düşen minik bir bebek çiftçi bir aile tarafından bulunup büyütülür. Büyümeye başladıkça çocuk kim olduğunu bilmese de kendisinin farklı olduğunun bilincindedir. Üstelik bu çocuk büyüdükçe bir kahraman değil bir düşmana dönüşmeye başlayacaktır. Aile çocuğun sandıklarından çok daha fazla güçlü olduğunu ve kötülük barındırdığını fark edecektir. Peki bu şeytan çocuğu durdurmanın yolu nedir?

IMDB 6.6 puana sahip Korku ve Bilim Kurgu türlerindeki filmin yönetmen koltuğunda David Yarovesky oturuyor. Brian Gunn ve Mark Gunn bu filmin ilginç senaryosunu kaleme alan isimler. Filmin oyuncu kadrosu arasında Elizabeth Banks, David Denman, Jackson A. Dunn, Matt Jones, Meredith Hagner ve Gregory Alan Williams gibi isimler yer alıyor. 2019 yapımı Brightburn Şeytanın Oğlu filmini Türkçe Altyazılı dil seçenekli ve Full HD 1080p kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Film henüz HDCAM kalitededir. Orjinali ve Türkçe Dublaj hali çıktığında eklenecek.

Brightburn Şeytanın Oğlu full hd Brightburn Şeytanın Oğlu 1080p Brightburn Şeytanın Oğlu türkçe dublaj Brightburn Şeytanın Oğlu türkçe altyazılı

Turbobit – GDrive – Uptobox – Letsupload


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Brightburn Şeytanın Oğlu İndir – 2019 Türkçe Altyazılı 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Brightburn Şeytanın Oğlu İndir – 2019 Türkçe Altyazılı 1080p BENZER İÇERİKLER
Brightburn Şeytanın Oğlu İndir – 2019 Türkçe Altyazılı 1080p YAPILAN YORUMLAR