Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Boom Beach Apk İndir

Boom Beach Apk İndir Full Mod Sınırsız Para Hileli v35.158Boom Beach Apk İndir

Boom Beach Apk İndir Full Mod Sınırsız Para Hileli v35.158

Boom Beach full apk indir, ünlü Clash of Clans yaratıcılarından, Supercell tarafından tasarlanmış anlık bir strateji oyunudur. Oyuncular Pasifik Adasında kendi kalelerini oluşturabilir ve yoğun bir biçimde düşman adalara savaş açabilirler.

Oyun Clash of Clans oyununa çok benzemektedir: oyuncular sahip oldukları sahilin yakınlarında kendi yerlerini oluştururlar ve çeşitli ödülleri almak için düşman adalara saldırırlar.

Blackguarda karşı savaşmanıza rağmen, düşman kuvvetleri bilgisayar tarafından kontrol edilmektedir. Boom Beach oyununda internet üzerinden diğer oyuncularla da savaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken diğer oyuncuların adalarına saldırmak ve grubunuzla beraber onların savunmalarının üstesinden gelmektir.

Boom Beach oyununda oyuncular 10’dan fazla savunma binası ve farklı saldırı birimleri ile karşılaşırlar. Bu binalar, saldırı ve savunma arasında en iyi dengeyi kurmak adına çoğu farklı biçimde birleştirilmiş olabilir.

Boom Beach kolay ama bağımlılık yaratan, fantastik unsurlara sahip anlık bir strateji oyunudur. Ayrıca, makinekli tüfekleri, mermileri ve motorlu botları bulunan askerlerle dolu bir dünya sunarak klasik fantazi ortamından uzaklaşır. Sınırsız para hileli Boom Beach oyununu sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Boom-Beach-Apk-ss

TurbobitGDriveCloudMegaup


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Boom Beach Apk İndir Full Mod Sınırsız Para Hileli v35.158.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Boom Beach Apk İndir Full Mod Sınırsız Para Hileli v35.158 BENZER İÇERİKLER
Boom Beach Apk İndir Full Mod Sınırsız Para Hileli v35.158 YAPILAN YORUMLAR