Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

İndirCafe ekibi olarak biz kimiz ve size ne vaadediyoruz?

 

Site yönetimi olarak uzun zamandır download sektörünün içindeyiz. Geçmişte program indirme, film indirme ve izleme, dizi indirmeapk indirme gibi birçok site projesinde yer aldık. Hepsini de iyi yerlere getirdiğimizi söyleyebilirim. Uzun zamandır edindiğimiz bu tecrübeleri kullanarak uzun ömürlü hatta ömrümüzün yettiği yere kadar hizmet verebileceğimiz bir proje yapmak istedik. Her sektörde ayrı siteler açtığımız için hepsi hakkında tecrübemiz vardı. Bu yüzden bu tecrübeleri kullanıp film, dizi, oyun, android uygulamalar, full programlar gibi içerik türlerinin hepsini, kullanıcıların rahatça tek bir yerden bulabileceği indirme ortamı oluşturmak istedik. Oluşturduk da; indircafe.net.

İndirCafe, her gün daha büyüyüp gelişen bir içerik sistemine sahiptir. Premium üyelik veya sitenin her yerinde göz kirliliği yapan reklamlar bulunmuyor. Tamamen son hızda indirebileceğiniz Google Drive, Mediafire, Megaup, Turbobit, Free.fr gibi linkler sunuyoruz. En küçük dosya için bile size 4 adet hızlı link sunuyoruz. Üstelik linklerin patlamaması için yeni bir sisteme geçiş yaptık. Konu içerisindeki indirme linkine tıkladığınızda sizleri ayrı bir sayfaya yönlendiriyor. İndirme linklerini görmeniz için gerekli şifreyi kutucuğa yazdığınız zaman tamamen hızlı ve sağlam linkler karşınıza çıkıyor. Korkmayın, şifre falan satın almanızı istemiyoruz şifre zaten kutucuğun üstünde yazıyor 🙂 Bu sistem ile istediğiniz içeriğe link kırılma gibi sorunlarına maruz kalmadan ulaşmanızı amaçladık. Yaptığımız test ve gözlemlere göre de bunu başardık.

Sizlere sunduğumuz oyunların geneli Repack olarak boyutu azaltılmış sürümdür. Oyunların içerisinden hiçbir şey eksiltilmeden boyutu düşürülmüş Repack oyunlar sayesinde istediğiniz oyunu çok daha kısa bir sürede indirebiliyorsunuz. Üstelik sunduğumuz oyunların çoğuna Torrent indirme seçeneği de koyuyoruz. İster torrent üzerinden isterseniz de sunduğumuz hızlı cloud linkler sayesinde sorunsuzca indirip oynayabiliyorsunuz. Her oyuna kesinlikle Google Drive linki koyuyoruz. Bu oyunların Türkçe Yama’sı varsa bunları da yanında paylaşıyoruz. Daha sonradan çıkarsa da onu da paylaşıyoruz. Kurulum veya herhangi bir konuda sıkıntı yaşarsanız da yorum atarak yardım isteyebilirsiniz, elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Filmlerin genelini m1080p kalitesinde sunuyoruz. Herhangi bir film için çözünürlük isteği yaparsanız ilaveten linklerin arasına onu da ekleyebiliriz. Sunduğumuz linklerin de tamamı cloud hızlı linklerdir. 4K 2160p UHD kalitesindeki filmlere dahi Google Drive linki sunuyoruz. Türkçe Dublaj ya da Türkçe Altyazılı fark etmeksizin bir filmin iki seçeneğini de ekliyoruz. Ayrıca genelde eklediğimiz filmler DUAL oluyor. Eklememiş olsak bile bunu bize yorumlardan istek yaparak bildirebilirsiniz 🙂 Ayrıca yabancı dizilerin sezonlarının tüm bölümlerini de boxset olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Programlar tamamen güvenli virüs programlarıyla taranmış bir şekilde sizlere sunuluyor. Her programın içinde crack de dahil olduğu için virüs programları bunları virüs olarak algılayabiliyor. Ama hiçbiri sisteminiz için bir sorun teşkil etmiyor. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. 32 ve 64 bit sürümlerin versiyonlarını da ayrı ayrı linklerde sunuyoruz. Böylece hangi sistemi kullanıyorsanız ona uygun programı indirip kurabilirsiniz. Ayrıca programın Portable sürümlerini de ayrı link olarak indirme sayfasına ekliyoruz. Eklememişsek bunu da istek yaparak bildirebilirsiniz.

Android için sunduğumuz uygulama, navigasyon veya oyun apk dosyaları da tamamen ücretsiz olarak ve full sürümlü paylaşılıyor. Oyunlarda hileli mod sürümler paylaşıyoruz ve açıklama bölümüne mod özelliklerini ekliyoruz. Uygulamaların ise reklamsız ve premium sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. İstediğiniz bir oyunun mod sürümünü bulamazsanız yorumlardan veya destek sayfamızdan istekte bulunabilirsiniz.

Kısacası belirlediğimiz sistem tamamen kullanıcıların isteği üzerine kurulu. Siz bizden isteyeceksiniz, biz paylaşacağız. Daha yeni çıktığımız bu yolda tecrübelerimizi kullanarak emin adımlarla ilerliyoruz. Ve kısa sürede iyi yerlere geleceğimize eminiz. İnternetin “Açık Büfe İndir” sitesi olan indircafe.net‘ye her zaman bekleriz.