Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Science Fiction Volume One The Osiris Child türkçe dublaj indir

Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı İndir 2016 Türkçe Dublaj 1080pScience Fiction Volume One The Osiris Child türkçe dublaj indir

Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı İndir 2016 Türkçe Dublaj 1080p

Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı İndir, orjinal ismi Science Fiction Volume One The Osiris Child olan filmi türkçe dublaj seçeneğiyle tek link olarak ve full hd 1080p kalitesinde ücretsiz indirebilirsiniz. Distopik bir gelecekte geçen filmde gelişen teknoloji ile insanoğlu diğer gezegenlere ulaşmıştır. Tüm dünyanın yönetimini ele geçirmiş olan Exor isimli dev şirket gezegenler arası bir koloniyi yönetmektedir. Biyogenetik deneylerle yarattığı mutasyon geçirmiş dev yaratıkları, artan insan popülasyonunu önlemek ve isyanları bastırmak için asker olarak kullanan şirketin pilotu Kane Sommerville ise geçmişte yaptığı hatalardan kaynaklı sürgüne gönderilmiştir. Ancak küresel kriz sebebiyle Exor’un bazı gezegenlerde nüfusu yok etmeyi planladığını öğrenir ve gezegenin başşehrinde yaşayan 11 yaşındaki kızını kurtarmak için harekete geçer. Esrarengiz bir geçmişe sahip hapishane kaçağı Sy Lombrok’la güçlerini birleştiren Kane’in insanlığı kurtarmak için yalnızca 22 saati vardır.
Yönetmenliğini Shane Abbess’in üstlendiği filmin senaryosunda yönetmenle beraber Brian Cachia imzası var. Filmin başrollerini Kellan Lutz, Daniel MacPherson, Isabel Lucas paylaşıyor.

Osiris Child 1080p indir

TurbobitGDriveMegaup


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı İndir 2016 Türkçe Dublaj 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı İndir 2016 Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı İndir 2016 Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR