Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
berlin in berlin indir

Berlin in Berlin İndir – Yerli Sansürsüzberlin in berlin indir

berlin in berlin indir

Berlin in Berlin İndir – Yerli Sansürsüz

Berlin in Berlin

Berlin in Berlin İndir , Thomas bir şantiyede Mühendis olarak çalışmaktadır. Bir gün Dilber’i görür ve gizlice fotoğraflarını çekmeye başlar. Dilber ise aynı şantiyede çalıştığı Mehmet adlı bir işçinin karısıdır. Mehmet, Thomas’ın karısının fotoğraflarını çektiğini fark edince ona saldırır. Kavga sırasında Mehmet hayatını kaybedince Mehmet’in kardeşleri bu ölümden Thomas’ı sorumlu tutarlar. Thomas ise panik ve korkuyla kaçarken tesadüfen Mehmet ve ailesinin oturmuş olduğu eve sığınır. Mehmet’in bir kardeşi olan Mürtüz, eve Thomas’ı öldürmek için gelse de onu babası Ekber durdurur. Çünkü törelerine göre eve sığınan kişi bir düşman dahi olsa ona el kaldırılmazdır. Film çıktığı yıllarda büyük bir başarıya ulaşmıştır. Hülya Aşvar’ın mastürbasyon sahnesiyle çoğu insanın bildiği film, Gökhan Akçura tarafından senaryonun çalındığı gerekçesiyle dava edilmiştir.

Berlin in Berlin İndir

Filmin hikayesi aslında çok basit. Filmin geçtiği üç yer var. İnşaat alanı, Berlin’in bir Türk mahallesi ve ordaki bir apartman. Böyle söylediğimde sanki çok sıkıcıymış gibi gelse de aksine hikayeye daha odaklanmanızı sağlıyor. Filmdeki oyuncuların zamanına göre çok iyi işler çıkardığını söyleyebilirim.

Berlin in Berlin İzle

1993 yapımı Dram türündeki IMDB 5.6 puana sahip bi Yerli filminin yönetmen koltuğunda Sinan Çetin oturuyor. Senarist tarafında ise Sinan Çetin ve Ümit Ünal yer alıyor. Oyuncu kadrosuna baktığımızda Hülya Avşar, Cem Özer, Armin Block, Aliye Rona ve Eşref Kolçak gibi oyuncular yer alıyor. Filmi Full HD 720p kalitesinde Sansürsüz olarak Tek Parça seçenekleriyle Berlin in Berlin İzle ve İndir.

Sitemizdeki diğer filmlere göz atmak isterseniz Yerli Film İndir kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

berlin in berlin yerli film

berlin in berlin yerli film

berlin in berlin sansürsüz

berlin in berlin sansürsüz

berlin in berlin izle

berlin in berlin izle

berlin in berlin 720p

berlin in berlin 720p

Letsupload-GDrive-Mega

 


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Berlin in Berlin İndir – Yerli Sansürsüz.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Berlin in Berlin İndir – Yerli Sansürsüz BENZER İÇERİKLER
Berlin in Berlin İndir – Yerli Sansürsüz YAPILAN YORUMLAR