Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Baykuş Krallığı Efsanesi indir

Baykuş Krallığı Efsanesi İndir 2010 Türkçe Dublaj 1080pBaykuş Krallığı Efsanesi indir

Baykuş Krallığı Efsanesi İndir 2010 Türkçe Dublaj 1080p

Baykuş Krallığı Efsanesi İndir, orjinal ismi Legend of the Guardians The Owls of Ga’Hoole olan filmi türkçe dublaj seçeneğiyle tek link olarak ve full hd 1080p kalitesinde ücretsiz indirebilirsiniz. Genç bir baykuşun serivenlerini 3D film formatında sunacak olan Warner Bros ile Village Roadshow Pictures ittifakında yapılan filmin ana kahramanı Soren adında hevesli ve sevimli bir baykuş!

Soren, babasının kahramanlık hikayeleri ile büyümüştür. Ga’hoole Muhafızlarının bambaşka hikayeleri ona muhteşem destanlar olarak anlatılagelmiştir. Her dinlediği Muhafız hikâye sü onu kendinden geçirir ve hülyalara daldırır. Bu genç bir baykuşa göre, kahraman Ga’hoole Muhafızları bütün baykuş ırkını kötü kalpli Safkan Olanlardan kurtarmak için büyük bir dirayet gösteren, mitsel bir kanatlı savaşçılar ordusudur. Soren bir gün bu kahramanlardan biri olmanın hevesiyle doluyken, ağabeyi Kludd, kardeşinin bu hayalleri ile dalga geçer. Aslında Kludd, Soren’in hevesiyle alay etmekle, uçmak, avlanmak ve babasının Soren’e duyduğu sevgiyi çalmak için can attığını ispatlamaktadır.

Ancak, Kludd’ın kıskançlığı korkunç sonuçlar doğurur: İki genç baykuş ağaç tepesindeki yuvalarından tam da Safkan Olanlar’ın pençelerinin dibine düşerler. Şimdi diğer cesur genç baykuşların sayesinde yürekli bir kaçış gerçekleştirmek Soren’e kalmıştır. Genç baykuşlar efsanevi Muhafızların evi olan Büyük Ağacı bulmak için denizlerin üzerinden, sislerin içinden uçarlar. Muhafızlar, Safkan Olanları yenmek ve baykuş krallıklarını kurtarmak için Soren’in tek umududur.

Baykuş-Krallığı-Efsanesi-film-indir

TurbobitGDriveMegaup


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Baykuş Krallığı Efsanesi İndir 2010 Türkçe Dublaj 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Baykuş Krallığı Efsanesi İndir 2010 Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
Baykuş Krallığı Efsanesi İndir 2010 Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR