Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Avatar The Legend of Korra indir

Avatar The Legend of Korra İndir – 1-2-3-4 Sezon Türkçe Dublaj 1080pPuan:

Avatar The Legend of Korra indir

Avatar The Legend of Korra İndir – 1-2-3-4 Sezon Türkçe Dublaj 1080p

Avatar The Legend of Korra İndir, ilk bölümü 2012 yılında Nickelodeon kanalında çıkmış olan animasyon televizyon dizisidir. Daha sonra Türkiye’de de yayınlanmaya başlamıştır. Dizi Avatar Son Havabükücü’nün devamı olarak çıkmıştır. Bu diziyle de aynı evrende geçmektedir. Burada da su, toprak, ateş ve hava gibi elementlerden birini kontrol etme yeteneğine sahip insanlar bulunmaktadır. Bu evrende Avatar adındaki kişi dört ulus arasındaki dengeyi sağlamakta ve dört elementi de kullanabilen tek kişidir. Korra da kahramanımız Aang’den sonra gelmiş olan yeni Avatar’dır. Dizide de Korra’nın maceralarını izleyeceksiniz.

IMDB 8.5 puanına sahip Animasyon, Aksiyon ve Macera türündeki animasyon dizisinin yaratıcı isimleri ise Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko’dur. Avatar The Legend of Korra, türkçe adıyla Korra Efsanesi olan dizinin 1-2-3-4 Sezon yani Tüm Sezonlarını Boxset olarak Full HD 1080p kalitesinde ve Türkçe Dublaj dilinde indirebilirsiniz. Dizinin tüm sezonları farklı linklerde paylaşılmıştır yalnızca istediğiniz sezonu indirebilirsiniz.

Avatar The Legend of Korra boxset Avatar The Legend of Korra 1080p Avatar The Legend of Korra türkçe dublaj Avatar The Legend of Korra tüm sezonlar Avatar The Legend of Korra dual tr-en

Turbobit – GDrive – Megaup – Uptobox – Letsupload – Mega


DİZİYİ İNDİR
Avatar The Legend of Korra İndir – 1-2-3-4 Sezon Türkçe Dublaj 1080p

Rar şifresi: indir.cafe
Avatar The Legend of Korra İndir – 1-2-3-4 Sezon Türkçe Dublaj 1080p BENZER İÇERİKLER
Avatar The Legend of Korra İndir – 1-2-3-4 Sezon Türkçe Dublaj 1080p YAPILAN YORUMLAR