Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ARK-Survival-Evolved-APK-İndir

ARK Survival Evolved Apk İndir Full Para Hileli Mod v1.1.13ARK-Survival-Evolved-APK-İndir

ARK Survival Evolved Apk İndir Full Para Hileli Mod v1.1.13

ARK Survival Evolved apk indir, bu heyecan verici oyunun bilgisayar ve konsol sürümünün vahşi ve tehlikeli dünyasını Android cihazlara getiriyor. Burada; kaynak bulma, barınak inşa etme ve düşmanca bir ortamda etkin olmak için şaşırtıcı dinozorları avlayan bir maceraya girersiniz.

Bu uyarlama pratikte orijinal oyun ile aynı biçimde oynanır. Birinci şahıs bakış açısıyla, ekipmanınızı geliştirmek için araç ve gereçler yapmak için gereç arayışında çevrenizi keşfetmeniz gerekiyor. Karşılaşabileceğiniz 80 farklı dinozor da size kaynak ve hatta ulaşım sağlıyor. Açıkçası, bu vahşi yırtıcıların çoğu sizi öldürmekten diğer bir şey istemeyecek, bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor.

Oyun, tekli veya hayatta kalanlarla iş birliği yapabileceğiniz (ya da savaşabileceğiniz) çevrimiçi modda oynanabilir. Üstelik malzemeleri paylaşmanızı ve daha büyük zorluklarla yüzleşmenizi sağlayan bir klan sistemi üzerinden etkileşime geçebilirsiniz.

Oyun tamamıyla bedava olduğu halde, oyun içi reklamlardan kurtulmak, serverlara erişirken seçim yapmak ve hatta ücretli modu tercih ederseniz kalıcı bir deneyim bonusu almak bile mümkün olabilir. ARK Survival Evolved apk dosyasını para hileli mod ile birlikte ücretsiz ve full olarak indirebilirsiniz.

ARK-Survival-Evolved-APK-ss

 

TurbobitGDriveYandexMegaup


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
ARK Survival Evolved Apk İndir Full Para Hileli Mod v1.1.13.APK

Rar şifresi: indir.cafe
ARK Survival Evolved Apk İndir Full Para Hileli Mod v1.1.13 BENZER İÇERİKLER
ARK Survival Evolved Apk İndir Full Para Hileli Mod v1.1.13 YAPILAN YORUMLAR